CD-player RedStar rcd-70rds 4x15W…..………………50lei-sh
CD-MP3 Sony CDX-S2250S 4x45W…………………150lei-sh
CD-ul RedStar are lipsa bucata din plasticul de pe fateta insa functioneaza foarte bine.
Are iesire amplificator(2xRCA).
MP3-ulSony,cu exceptia unor usoare zgirieturi pe ecran(datorate timpului), functioneaza si arata impecabil.
contact 0736716164/0747829055 sau PM