Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > HU - CD Playere / MP3

HU - CD Playere / MP3 Head Unit, HU, CD Playere MP3, MP3 Player Auto, Casetofoane Auto, Radio CD Player, audio

Reply
 
Thread Tools
Old 22-04-09, 20:41   #1
Dacia VRS

Stage 4
 
Dacia VRS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 184
Default Mp3 Player Auto JVC KD - G351 ca nou!!

Vand casetofonul care l`am primit cadou cand am cumparat masina de la o cunostiinta , e cumparat in septembrie anul trecut si este impecabil, a fost cumparat din autovit si montat acolo,adica are garantie valabila fara nici o problema, il vand deoarece vreau sa imi cumpar unul profesional pentru concurs audio, mai inca unul mai ieftin vedeti pe site, vreau din 2 + ceva banuti sa iau unul care sa pot face treaba in cea ce am de gand sa fac.

Pretul este negociabil in limita bunului simt si foarte important NU fac schimburi, vreau decat cash.(pret 350 ron)

Detalii ar fi urmatoarele:

* CD/MP3 Player
* conector USB pe panoul frontal
* intrare auxiliara frontala
* panou frontal detasabil
* culoare panou frontal: negru
* iluminare: rosu
* putere: 4x50W Max
* convertor DAC pe 24 biti
* Direct Track Access (1-12)
* tasta ATT
* intrare muting telefon
* conector ISO
Dacia VRS is offline   Reply With Quote
Old 16-04-11, 18:01   #2
Dacia VRS

Stage 4
 
Dacia VRS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 184
Default Re: Mp3 Player Auto JVC KD - G351 ca nou!!

rog a se sterge acest topic, va multumesc frumos.



Quote:
Originally Posted by Dacia VRS View Post
Vand casetofonul care l`am primit cadou cand am cumparat masina de la o cunostiinta , e cumparat in septembrie anul trecut si este impecabil, a fost cumparat din autovit si montat acolo,adica are garantie valabila fara nici o problema, il vand deoarece vreau sa imi cumpar unul profesional pentru concurs audio, mai inca unul mai ieftin vedeti pe site, vreau din 2 + ceva banuti sa iau unul care sa pot face treaba in cea ce am de gand sa fac.

Pretul este negociabil in limita bunului simt si foarte important NU fac schimburi, vreau decat cash.(pret 350 ron)

Detalii ar fi urmatoarele:

* CD/MP3 Player
* conector USB pe panoul frontal
* intrare auxiliara frontala
* panou frontal detasabil
* culoare panou frontal: negru
* iluminare: rosu
* putere: 4x50W Max
* convertor DAC pe 24 biti
* Direct Track Access (1-12)
* tasta ATT
* intrare muting telefon
* conector ISO
Dacia VRS is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -