Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > Amplificatoare auto & stuff

Amplificatoare auto & stuff Amplificatoare Auto, Statii, Cabluri, Condensatoare, Baterii Deep Cycle, audio

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-09-08, 14:59   #16
ugod

Stage 5
 
ugod's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,804
Default Re: VAND amplificator hifonics brutus BXI2008D

nu vreau sa-ti stric vanzarea dar ce vinzi tu nu e model 2008 ci este model aniversar scos de hifonics 25 ani ...modelu 2008 abia acuma 1 luna a iesit pe piatza ...
iar pretul la ce vinzi tu este de 1287 ron
succes in vanzari
__________________
execut Evacuari Inox ,admisii aluminiu custom. Suduri in Inox ,Aluminiu ,Magneziu in mediu protector .Taieri flanse cu plasma pt admisi sau evacuari .
DEZMEMBRARI VW GOLF 1,2,3,4, PASSAT B3 B4 Corrado
Diferite motorizari: 1400, 1600, 1800, 2000 8v, 2000 16v, 2800 VR6, 1900 D, TD, TDI
YM/ID: ugodvamesu
E-mail:ugodvamesu@yahoo.com
TEL: 0722410820
ugod is offline  
Old 06-10-08, 21:54   #17
greere

Stock
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2
Default Re: VAND amplificator hifonics brutus BXI2008D

Am cumparat ampliful prin fan curier si cand l-am scos din cutie acasa era ars umpic la ambele borne adica capul suruburilor. Am fost sa il probez si surpriza ampliful intra direct in protectie. Am vb cu vanzatorul si el sustine ca mi l-a trimis nou intact si ne folosit. I l-am trimis inapoi dupa ce am vb cu el si acuma refuza sa il achite. El imi propune ca imi plateste transportul inapoi, dar eu il refuz dupa ce mi-a zice ca il achita.
greere is offline  
Old 06-10-08, 22:06   #18
Lil' D

Stage 5
 
Lil' D's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 2,016
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: VAND amplificator hifonics brutus BXI2008D

Amplificatorul a fost probat de mine, de fata cu proprietarul. O data legat si cu semnal pe remote, amplificatorul intra in protectie. Asta ca sa fie lamurita treaba ca testul s-a facut de cineva competent, nu in spatele blocului....
__________________
Team SQNLL
Lil' D is offline  
Old 07-10-08, 10:07   #19
Teroarea

Stage 5
 
Teroarea's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,245
Member of:
[CITROEN]
Default Re: VAND amplificator hifonics brutus BXI2008D

Quote:
Originally Posted by greere View Post
Am cumparat ampliful prin fan curier si cand l-am scos din cutie acasa era ars umpic la ambele borne adica capul suruburilor. Am fost sa il probez si surpriza ampliful intra direct in protectie. Am vb cu vanzatorul si el sustine ca mi l-a trimis nou intact si ne folosit. I l-am trimis inapoi dupa ce am vb cu el si acuma refuza sa il achite. El imi propune ca imi plateste transportul inapoi, dar eu il refuz dupa ce mi-a zice ca il achita.
in primul rand postezi fara rost aici anuntul e dat de mine proprietarul neavand cont asa ca nu ma intereseaza combinatia ta cu el si ce ati facut cu amplificatorul .
__________________
Teroarea is offline  
Old 07-10-08, 10:16   #20
Teroarea

Stage 5
 
Teroarea's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,245
Member of:
[CITROEN]
Default Re: VAND amplificator hifonics brutus BXI2008D

Quote:
Originally Posted by ugod View Post
nu vreau sa-ti stric vanzarea dar ce vinzi tu nu e model 2008 ci este model aniversar scos de hifonics 25 ani ...modelu 2008 abia acuma 1 luna a iesit pe piatza ...
iar pretul la ce vinzi tu este de 1287 ron
succes in vanzari
nu stiu eu am scris ce mi a zis proprietarul amplificatorul nu este al meu asa ca nu stiu prea multe despre el.
Teroarea is offline  
Old 08-10-08, 04:56   #21
Lil' D

Stage 5
 
Lil' D's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 2,016
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: VAND amplificator hifonics brutus BXI2008D

Quote:
Originally Posted by Teroarea View Post
in primul rand postezi fara rost aici anuntul e dat de mine proprietarul neavand cont asa ca nu ma intereseaza combinatia ta cu el si ce ati facut cu amplificatorul .
Ahem, nitzu_andrei ? Exact ca si Vitrina de pe ******* ?
Lil' D is offline  
Old 08-10-08, 12:55   #22
Teroarea

Stage 5
 
Teroarea's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,245
Member of:
[CITROEN]
Default Re: VAND amplificator hifonics brutus BXI2008D

Quote:
Originally Posted by Lil' D View Post
Ahem, nitzu_andrei ? Exact ca si Vitrina de pe ******* ?
nu vad rostul posturilor tale? daca ai ceva te zis si de comentat adreseaza te la proprietarul de statie pana una alta numai imputiti topicul
rog un moderator sa il inchida.
Teroarea is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -