Re: CUMPAR statie auto
se aude bine? o poza am vreo sansa sa vad cu ea? o sa fie la vedere altfel nu ma interesa poza. dimensiunile ei imi convin.
Daca nu ma insel eu este neagra, cu sigla scrisa sus in stanga...
Last edited by mugurg; 24-11-06 at 11:27.
|