De vanzare un DD A1 , 2x65 watts, 1x180 in punte. Statia este noua, castigata la 4T, din pacate nu are loc in sistemul meu si deaia o vand. Pretul uneia noi e de 752 lei, eu o dau cu 500. http://audiolab.ro/amplificatoare-au...igns-dda1.html
__________________
Chrysler Sebring Convertible
Renault Laguna
Peugeot 106