mii de scuze pt intarziere... spre rusinea mea, nu sunt tocmai reusite pt ca sunt facute mai demult cu o camera foto a unui telefon. subwoofer-ul este intact. promit sa revin cat de curand cu unele mai de calitate. apropo: si amplificatorul este de vanzare... e un thread special si pentru el...