Salutare !
Cumpăr subwoofer mic, gen
http://www.emag.ro/subwoofer-activ-m.../pd/DQ9PJBBBM/
sau
http://www.emag.ro/subwoofer-activ-b.../pd/ES8WNBBBM/
activ sau și o stație+ subwoofer, de dimensiuni și putere redusă. tocmai ce am vāndut un MTX Thunder 4500 de 12" īn incintă sealed cu stație, pentru că era mult prea mult pentru mașina mea ca putere, și nu găsesc rostul de a ocupa 3 sferturi din portbagaj cu un subwoofer pe care să-l țin la 40% putere.
aștept oferte AICI sau pe mesaj privat.