VERSUS AUTOSUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC
Atunci noroc in ziua Z!
Daca participi la cursa inseamna ca deja ai castigat, concluzia de la linia de finish nu tine intotdeauna de sofer, deci sa nu pui la inima daca pierzi.
Incearca totusi sa nu pierzi :P !!!
Salut !
Din pacate cursa nu s-a mai tinut din motive de vreme !
Eu personal as fi alergat si pe ploaie.
Il inteleg pe respectiv deoarece isi pune la bataie masina personala, pe cind eu a serviciului !
Oricum am senzatia ca s-a informat si el, pt ca a lasat-o mai moale !
Poate avem noroc duminica si ne dam.
Oricum multam pt urari/incurajari/sfaturi!