Am achizitionat un Ford Focus din 2000 1.8 (nu stiu daca e TDCI sai TDDI),l am luat pe envazute din Germania si il aduce cineva pe platforma pana in Romania,stiu ca are motor de 1.8 diesel de 75 cp. Ce stiti de aceast motor? Stiu ca e cam puturos dar altceva nu stiu nimic. As fi recunoascator daca m-ati lamuri. Mersi!