bn ma ... aja e cum zicetzi voi ... a cashtigat e30 ... knd voi nici natzi mers in viatza voastra cu o celica de care zic yo ... sa fitzi sanatoshi cu e30-urile voastre shi sa cashtigatzi toate provocarile pe care le primitzi,sa nu vi se buleasca niciodata mashinile shi sa fitzi sanatoshi

a cashtigat e30,nare rost sa mai tzin scoru cu atatea voturi ...mie unu mie lene sa mai numar,numara tu shi ptr mn te rog
multzumit sau nu?