si eu sunt la fel

nu m-am suparat, sper ca nici eu nu te-am suparat.
e normal sa fie pareri diferite iar cifrele de vanzari admit ca majoritatea a fost de parerere cu tine.
apuc sa fac si altceva, dar cand sunt acasa am PC-ul deschis, iar aici si pe bmwclub am mereu cate o pagina de explorer deschisa.