Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

Reply
 
Thread Tools
Old 26-10-07, 19:41   #136
denver
Fiat Driver

Stage 5
 
denver's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,143
Member of:
[Fiat]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Ce ziceti,STILO COUPE SAU CITROEN C4 COUPE?

cam vechi threadul dar simt nevoia sa zic si eu ceva referitor la ce a zis popzic ala care probabil isi cumpara masini din ce zice lumea pe youtube google etc. inainte sa se intereseze de niste date reale nu mi se pare corect din cauza anului diferit de fabricatie al masinilor dar totusi C4 vs stilo ? sa fim seriosi pentru cei ce nu stiu destul de multe marci frantuzesti au apelat la pininfarina (italia ferrari etc. pt cei ce nu stiu) sa le faca designul unor masini mi se pare o aberatie sa spui ca un C4 este mai frumos ca un stilo . sunt diferente mari intre gusturi si pareri sincere . iar stilo este si pe gustul meu si parerea mea sincera este k ii da clasa unui C4 , nu am condus c4 asa ca aici am un dezavantaj in ce zic nu am treaba cu masinile frantuzesti , unii dintre voi detin astfel de masini va puteti intalnii sa faceti comparatii regim de urgenta , comportament in oras etc. :P este mult mai simplu decat sa ne contrazicem toti pana se ajunge la cearta si cam atat am avut de spus numai bine tuturor
__________________
1962 Fiat 600D
1981 Fiat 131 (1991-2000/2009-prezent)
1987 Lancia Delta HF 1.6
Fiat Coupe 20VT Plus
2005 Iveco Daily

Carpe noctem
denver is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -