VERSUS AUTOSUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC
mi se pare că mă lupt cu morile de vānt. cer cel mai simplu lucru din lume. spune DE CE crezi un lucru? atāt. nu e examen la fizica quantică, e cea mai simplă cerinţă posibilă, īnsă pare să fie efectiv prea mult pentru unii..
sa fim sinceri.. sa ai 450 cp.. intr-un s.. atata spatiu. e geniala ideea de limuzina cu accent sportiv. mai rar asa cv.. briliant sa stai intins k in pat si sa mergi cu full speed)
sa fim sinceri.. sa ai 450 cp.. intr-un s.. atata spatiu. e geniala ideea de limuzina cu accent sportiv. mai rar asa cv.. briliant sa stai intins k in pat si sa mergi cu full speed)
pai si in audi w12 6.0l tot 450 de cp ai si in spate ai mai mult spatiu in varianta lunga