Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Manga (Pixel cars)

View Poll Results: Pe cine votati?
alexcump 8 42.11%
trickz 11 57.89%
Voters: 19. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-08-08, 18:24   #16
DaViD TL
Echipa de sprijin

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 850
Member of:
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Manga Battle || Mercedes Vito x2

oricum lucrarea lui autocty ,e net superioara fata de cea a lui alex ,desigur fiecare isi da parerea ,lumea nefiind inca priceputa vede ca ala are mai multe fata de x ,desi alea mai multe nu sunt bune si astfel il voteaza pe x pentru simplul fapt ca are ceva in plus , chiar daca calitatea lasa de dorit , votul meu pentru alex a fost unul de incurajare chiar daca autocty il merita mai mult ,oricum fiecare cu parerea lui ,sau cand se face un poll , sa poata sa voteze numai cei care au treaba cu manga nu orice bechirpaul sau etc ,oricum fiecare are parerea lui si in legatura cu voturile ai dreptate octy , da na asta e romanu nu ai cei face
DaViD TL is offline  
Old 09-08-08, 18:44   #17
big_ballz

Stage 5
 
big_ballz's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 590
Member of:
[2 Roti]
[Virtual Tuning]
[FORD]
Default Re: Manga Battle || Mercedes Vito x2

trickz...arata mult mai bine si mai real..
big_ballz is offline  
Old 09-08-08, 21:18   #18
Trickz

Stage 5
 
Trickz's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
[RENAULT]
Default Re: Manga Battle || Mercedes Vito x2

Quote:
Originally Posted by alexcump View Post
Oricum se stie de pe acum cine a castigat nu?E clar ca trickz a castigat...fiindca eu sunt incepator..autocity daca asa crezi tu poti sa imi stergi voturile...
Sa zicem ca nu e clar. Sa zicem ca tu in momentul asta conduci. Stai acolo si taci, pana nu ma supar si verific fiecare votulet din acest poll.

Daca tu crezi ca esti atat de incepator incat nu ai nici o sansa, nu mai incerca sa participi si nu mai cauta scuze...

Eu nu am participat pentru a face un "noob kill" si nici pentru a te umili in ultimul hal... am participat pentru pura placere a competitiei. Nu pentru a falsifica voturi, nu pentru a trimite massuri sau alte chestii.. just for fun.

P.s. doua ip'uri diferite daca au primele doua clase din el (xxx.yyy. . ) identice, sunt clar de pe aceeasi conexiune.
__________________
Retro? Yes plx.
Trickz is offline  
Old 10-08-08, 23:55   #19
vGaBy

Stage 4
 
vGaBy's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 299
Member of:
[VW]
Default Re: Manga Battle || Mercedes Vito x2

vit trickz e mai de calitate
vGaBy is offline  
Old 13-08-08, 21:01   #20
bechirpaul

Stage 1
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 17
Default Re: Manga Battle || Mercedes Vito x2

Eu sunt nou aici si nam vrut sa va supar ......dar mie mi sa parut mai faina a lui Alex .......fiecare dupa parerea lui.........eu abia am inceput si eu sa fac cateva lucrari si nu stiu nik despre manga dar parerea mea a fost ca a lui Alex e mai faina
bechirpaul is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -