Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 18-07-05, 18:08   #31
BMW-M-Power

Stage 5
 
BMW-M-Power's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 645
Default

mai da in brasov nu strange nimeni nik? am si eu niste haine de dat si niste bani. parca pleca cineva in buc din oradea nu trece si prin bv? lasati-mi un mesaj pe pm va rog ca vreau si sa trimit ceva pls sper sa nu fie prea tarziu sau daca are cineva drum in buc din bv sa ma anunte si pe mine ori pe pm ori pe mess id de mess este: gabyrusu2005.
__________________


Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
BMW-M-Power is offline   Reply With Quote
Old 18-07-05, 20:20   #32
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default

vreau si eu sa contribui...dar pot abea pe miercuri joi...gratzian daca`mi zici si mie cum sa fac cu banii...plz...ms
blowwind is offline   Reply With Quote
Old 18-07-05, 21:02   #33
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Plecarea sa amanat deoarece nu sunt suficiente ajutoarele si banii. De maine sau poimaine intra reclama si la Radio si in 7 Seri si vom putea strange mai multe fonduri si ajutoare.
-SAXO- 500.000 LEI
-CIF -1.000.000 LEI
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 18-07-05, 21:11   #34
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ZerO_CooL\"
Eu cred ca de acei bani s-a cumparat mancare si impreuna cu hainele si ce s-a mai strans a fost dusa sau va fi dusa oamenilor din Cosmesti.
aviator, ai facut pana acum ceva pentru acesti oameni? spuneai ca astepti conturile, daca nu ma insel, ca sa donezi niste bani, dar oameni aceia au nevoie acum de mancare, de haine... Pentru ei, acum este cel mai important ca cineva sa ii ajute, sa le dea o speranta.
Am fost si eu aseara in Victoria si am dat niste haine, imi pare rau ca nu am avut si bani. Am vazut ca celor care se ocupa de aceasta campanie chiar le pasa.
Nu mai fi carcotas, in situatiile acestea orice ajutor conteaza si la urma urmei, daca mai mult costa benzina pana acolo decat ce s-a strans, ce conteaza, platesti tu benzina aia?
Sper sa nu mi-o iei in nume de rau, nici tu, nici altcineva, dar am spus ce aveam de spus, nu stiu daca trebuia...

Iti pot raspune eu pentru ca am fost impreuna sa donam niste sume de bani la un centru special cu cont special si in plus fata de mine Sei-ul a tot dat telefoane la numere speciale sa mai dea si prin intermediul ala ceva bani.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 18-07-05, 23:31   #35
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Legat de subiect, e important sa vina cat mai multi sa doneze in cat mai scurt timp niste bani pt ca, asa cum a zis si Gratian, oamenii aia n-au ce sa manance in momentul asta!!
Donatiile din provincie, fie ele de bani sau haine, sa se adune in niste puncte de colectare de comun acord stabilite si date in regiunile calamite din zonele invecinate. Nu este nevoie sa vina toata lumea la Bucuresti, zic eu, campania asta are un scop caritabil, nu de reuniune nationala...
  Reply With Quote
Old 19-07-05, 00:00   #36
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Prima plecare maine la ORA 12:00 de la garajul 200+ din Crangasi.
-Informatii suplimentare la tel : 0721731111
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 19-07-05, 06:24   #37
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Bafta!
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 19-07-05, 21:24   #38
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Ce se intampla in C-ta? ca baietii din MR au strans haine garla... am o camera plina cu 8 saci de haine si vreo 6 pungi plus incaltaminte, jucarii etc.
__________________
My signature!
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 19-07-05, 23:25   #39
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default

Masinile cu haine si toate cele au plecat astazi din Bucuresti in jurul orelor 14:00.
Din pacate, una dintre masini a facut pana, masina lui Florian a avut si ea o problema si au ajuns foarte tarziu. Acum din ce am inteles baietii sunt cazati la tatal lui Gratian urmand ca maine sa se imparta hainele si toate cele.
Sa le tinem pumnii caci am inteles ca vremea nu le va fi tocmai favorabila.
__________________
sec
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 20-07-05, 00:34   #40
HD 69 NNN

Stage 2
 
Join Date: May 2005
Posts: 57
Default

fratilor nu ma ajuta nimeni.am masina plina de incaltaminte.pls.dak mai stau mult pot sa le arunc.
HD 69 NNN is offline   Reply With Quote
Old 20-07-05, 00:36   #41
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"HD 69 NNN\"
fratilor nu ma ajuta nimeni.am masina plina de incaltaminte.pls.dak mai stau mult pot sa le arunc.
In Hunedoara ( in fatza la casa de cultura) este centru de colectare, n-are deaface cu tuningul dar ce conteaza!
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 20-07-05, 11:32   #42
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Stiri din tzara...

In cele ce urmeaza, voi transmite mesajul celor ce au plecat ieri catre sinistrati, exact cu mi l-a dictat Micutzu la telefon:

\"Am plecat ieri dup-amiaza din Bucuresti, in directia Galati-Tecuci-Cosmesti. Suntem cu 3 masini. Masina personala a lui Gratizan in care am mers si eu si prietena lui Florica. Papucul lui Florica in care a mers el si Catalin-GSI-ul si un papuc de la firma lui Vlad-SXC in care se afla soferul si un delegat. Am ajuns cu greu din cauza ca a avut o pana papucul de la SXC. Cand am ajuns la vulcanizare si cei de-acolo au auzit ca ducem ajutoare la sinistrati, nu ne-au mai luat bani pt pana. Am avut sprijin de la toata lumea. Aseara, noi am luat-o inainte sa vorbim cu oamenii din Cosmesti sa le spunem ca le-aducem ajutoare. Papucii au ramas mai in spate, iar in Galati, corespondentul 4Tuning local a fost deschizatorul lor de drum pana la iesirea din oras. Noaptea ne-am petrecut-o cazati la familia lui Gratian, carora le multumesc pentru ospitalitate pe aceasta cale.
De dimineata ne-am apucat sa impartim ajtoarele (haine, incaltamine, alimente). Vreau sa spun ca trebuie sa fii tare sufleteste sa vezi batrani care au muncit o viata intrega pentru ce aveau au pierdut tot in cateva zile si stau sub cerul liber. Batrani care cu lacrimi in ochi ne multumeau pentru ce le dadeam. Batrani care ne pupau mainile de multumire. Noua care avem 20-25 de ani fiecare......ti se rupe sufeltul. E marcant ce am vazut..

Am facut poze cu tot ce am putut, inclusiv cu facturile cumparaturilor. Sa vada lumea ca nu ne-am dus sa facem smecherii cu banii stransi pentru ajutoare....

O sa ne intoarcem azi acasa...acum mai avem un papuc de descarcat. Cum ajungem acasa, o sa posteze Gratian pozele facute si o sa va dam mai multe detalii. Spre sfarsitul saptamanii o sa mai plecam cu un transport.

In incheiere, vreau sa multumim (Florian si cu mine) TUTUROR celor care ne-au ajutat in aceasta actiune cu bani, haine, masini si nu numai...Chiar am avut succes...AM ALERGAT SA-I AJUTAM si cursa inca nu s-a terminat....Va multumesc.

Cu respect,
,Micutzu
Presedinte Midnight Racers\"


Conversatia a avut loc in jurul orei 12. Va tin la curent.
JKV is offline   Reply With Quote
Old 22-07-05, 01:11   #43
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

the_mav a contribuit si el astazi cu 500.000 lei
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 22-07-05, 01:13   #44
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Campania Continua: La garaj au inceput sa se stranga iarasi ajutoare pentru acei oameni. Daca doriti sa donati ceva si nu va descurcati aveti numarul meu de telefon. Nu ezitati sa-l folositi.
-Va multumesc
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 22-07-05, 16:35   #45
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ar mai merge o campanie de donatii in bani, poate se mobilizeaza lumea mai bine acum.....in seara asta, maine seara poate....
  Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -