Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 07-12-04, 12:36   #1
synkro

Stage 5
 
synkro's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 968
Default Concurs cu premii : Sigla \"N2Oi R.C.\"

Te-ai saturat sa fii privit de sus?! Vrei sa te afirmi?! Vrei sa fii remercat?! ACUM ai ocazia !

Participa si castiga la concurs si ai sansa sa iesi din mediocritatea si anonimatul in care te scalzi!
Incepand chiar de maine ... toate masinile clubului ar putea purta sigla proiectata de TINE
Nu trebuie decat sa ne arati ca defapt nu esti precum pari trimitand o schita cu propunerea ta modesta pentru sigla clubului \"N2Oi R.C.\"

Conditii de participare:
1. Sa trimiti raspunsul la intrebarea \"Care este membrul tau preferat\" pe adresa clubului
2. Sa nu faci parte din clubul Insomnia
3. Sa ai talent
4. Sa respecti celelalte conditii

Premii:
Mentiune: Cartea \"Primii pasi pentru a iesi din mediocritate\"
Premiul 3: Posibilitatea de a intra in Fan-Club cu o reducere de 10 EURO
Premiul 2: Posibilitatea de a detine o functie inalta in cadrul Fan-Clubului fara a plati cei 100 de euro
..si..
Premiul 1: Adresa de mail la alegere : nume@i_love_morro.ro sau nume@i_love_synkro.ro cu spatiu 10MB nelimitat,in limita stocului disponibil

Castigatorii vor fi desemnati prim supunerea membrilor la vot la o editie speciala a A.G.A.C.D.

Le uram success participantilor, si speram ca vor reusi sa nu se faca de ras.
__________________
Follow my e36 Project - Street Performance: https://facebook.com/e36snk
synkro is offline   Reply With Quote
Old 07-12-04, 14:45   #2
Morro

Stage 5
 
Morro's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,078
Default

mentionam de asemenea ca am inceput discutiile cu 4tuning in vederea posibilitatii schimbarii titlului de sub nume in FAN MORRO sau FAN SYNKRO, binenteles contra unei sume modice de 10 euro/fan
__________________


... masina de familie in 5 usi ...
Morro is offline   Reply With Quote
Old 07-12-04, 21:13   #3
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default

**********

Gratzian:

Polifem, nu mai stai bine cu simtul umorului???
daca analizezi bine, este un compliment, nu cred ca au avut intentii negative....
polifem is offline   Reply With Quote
Old 07-12-04, 21:48   #4
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default

lol ... gratian ... shi eu care am vrut sa imi fac cunoscute publicului larg sentimentele mele ... fata de synkro ... nu-i asha iubire ... lumea tre' sa afle ...

gratian ... chill ... ne iubim unu` pe altu ... ce am scris ... era o gluma!!!
cam subiectivista ea ... dar cine doreshte poate apela la serviciile mele!
__________________
polifem is offline   Reply With Quote
Old 07-12-04, 21:49   #5
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

nu cred ca aveti o atitudine corecta fata de clubul Insomnia, si as dori ceva motive pentru care membrii Insomnia nu pot participa la concurs. dar daca isi acopera stickerele pe durata concursului au voie sa participe ? nu vad de ce pentru anumite motive personale sa aiba de suferit toti membrii clubului. Multumesc.


Gratian... nu sterge, e gluma, parodie sau zii cum vrei.
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 07-12-04, 21:49   #6
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default

lol ... bubu
polifem is offline   Reply With Quote
Old 07-12-04, 22:00   #7
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Dati-mi voie sa protestez! \"Este\" inadmisibile aceste afirmatii xenofobe si antisemite. Ma voi adresa Curtii de la Haga in privinta caracterului anti-constitutional al declaratiei. Voi scoate dosarele coruptiei la iveala. Un nou Armageddon se intrevede.
  Reply With Quote
Old 07-12-04, 23:17   #8
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sunteti offtopic rau
aici se participa la concurs, nu se fac reclamatii
PS: eu as participa, dar nu indeplinesc \"Conditia de participare nr. 3\" si o parte din \"Conditia de participare nr. 4\"
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 07-12-04, 23:56   #9
ZoliaT_2
Super Moderator

Stage 5
 
ZoliaT_2's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 324
Member of:
[Super Moderators]
Default

Echipa de conducere 4tuning (noi cei cu ranguri inalte) vine in sprijinul acestui concurs si suplimenteaza premiile acordate

Iata premiile oferite de 4tuning:

1. Username si Parola pentru http://www.be2.ro , unul din sit-urile noastre , (sigur dupa asta nu te vei mai simti singur si cu timp liber pentru a crea sigla si pentru un alt club)

2. 2 Stickere invizibile 4tuning (sau daca vreti f f putin vizibile. unii le-au vazut deja, altii isi asteapta randul la oculist pentru a avea si ei o revelatie)

3. Pentru initiatorii concursului oferim subdomeniul noi2.be2.ro

Va uram din tot sufletul succes
ZoliaT_2 is offline   Reply With Quote
Old 15-12-04, 12:34   #10
Morro

Stage 5
 
Morro's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,078
Default

Clubul N2Oi R.C. are placerea sa va anunte ca raspunsul la acest concurs a fost coplesitor. Pe adresa de e-mail a clubului au sosit nenumarate variante pentru sigla noastra.
Declar concursul inchis si vom posta sigla castigatoare in cateva zile, alaturi, desigur, si de numele celor mai putin inspirati, care au indraznit totusi sa isi calce pe mandrie, au indraznit sa ignore glasul ratiunii, si ne-au trimis totusi ideile lor cel mult mediocre.

De asemenea anuntam ca in curand vom pune pe site filmul de prezentare a clubului. Si pentru a fi pregatiti pentru reactia frenetica din partea fan-ilor la aceasta prezentare, vom deschide o noua sectiune pe forum unde veti putea lasa mesaje membrului N2Oi R.C. preferat.
Morro is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -