Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-02-11, 13:20   #46
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

Quote:
Originally Posted by jumy View Post
de la noi au plecat 3 persoane care au facut 2 cluburi separate acum imi pun si eu intrebarea dc?
e o moda sa ai un sticker pe parbriz chiar daca e cu nike,sustin oricum ideea de a se face o diferenta dupa cateva evenimente de drag/expo
Deci,incepi sa intelegi ideea noastra?
KENZO is offline  
Old 06-02-11, 13:22   #47
jumy

Stage 4
 
jumy's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 209
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

tati eu inteleg ideea voastra sunt constient ca sunt prea multe cluburi care nu isi au rostul dar macar trebuie data cate o sansa fiecaruia ca toata lumea a fost mica dar unii au ajuns mari dar altii au ramas tot mici.
jumy is offline  
Old 06-02-11, 13:23   #48
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

si voi OZN de ce v-ati facut club?
cluburile mari se numara pe degete...cateva sunt deja istorie...altele exista si acum...AfterDark, Insomnia, MR,Anonymous,NSL,4SS si inca 2 sau 3 care evoluau acum cativa ani buni...in rest sunt numai cluburi formate din pusti care au strans cativa prieteni si ala e clubul...unele au avut cateva aparitii pe la 4TDays ,altele nici macar atat, dar au reusit sa faca furori cu sifoane si aparitii la teveu.

iar din fraza de mai sus vreau sa excludem grupurile gen Ghetto Cult, Exclusive si Bar Society...tocmai din motiv ca sunt niste grupuri exclusiviste care nu sunt mereu in cautare de membri si se axeaza foarte mult pe calitate.
__________________
SUPAPA_Jr is offline  
Old 06-02-11, 13:25   #49
jumy

Stage 4
 
jumy's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 209
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

clubul la inceput a fost facut pe prietenie sincer dar acum deja am ajuns intr-un stagiu in care trebuie facut si altceva inafara de asta anul acesta vrem sa demonstram ca nu am consumat aiurea timpul si sa scriem pe 4tuning ca e o moda ca club
jumy is offline  
Old 06-02-11, 13:33   #50
denver
Fiat Driver

Stage 5
 
denver's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,143
Member of:
[Fiat]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

A devenit o moda sa fii presedinte de club , majoritatea oricum spera sa mai urce o treapta in ochii tuturor facand un club , altii vor doar sa impresioneze cate o gagicuta , am pus problema foarte simplist , insa cam asta e realitatea , ceva de genul "uite cine poarta pantaloni in casa" , daca ar avea si un permis in buzunarele acelor pantaloni ce bine ar fii
Mai bine se unesc toti intr-un singur club " Stock Racing Cars " sau " Illegal Drivers "
__________________
1962 Fiat 600D
1981 Fiat 131 (1991-2000/2009-prezent)
1987 Lancia Delta HF 1.6
Fiat Coupe 20VT Plus
2005 Iveco Daily

Carpe noctem
denver is offline  
Old 06-02-11, 13:37   #51
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

Quote:
Originally Posted by denver View Post
A devenit o moda sa fii presedinte de club , majoritatea oricum spera sa mai urce o treapta in ochii tuturor facand un club , altii vor doar sa impresioneze cate o gagicuta , am pus problema foarte simplist , insa cam asta e realitatea , ceva de genul "uite cine poarta pantaloni in casa" , daca ar avea si un permis in buzunarele acelor pantaloni ce bine ar fii
Mai bine se unesc toti intr-un singur club " Stock Racing Cars " sau " Illegal Drivers "
ilegal este deja la cj ...:P...aia cu stock e adevarata tare
RIcKO is offline  
Old 06-02-11, 13:39   #52
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

Sau vb l'u Mitza

Am o sugestie pentru cei care isi fac cluburi care se termina in Race , motorsport , racing etc.. , schimbati in Nutline , Fiesta Peanuts , Timisoreana .. si cu ce va mai ocupati voi in afara de curse..
__________________
KNZ Performance
KENZO is offline  
Old 06-02-11, 13:42   #53
denver
Fiat Driver

Stage 5
 
denver's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,143
Member of:
[Fiat]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

Habar nu aveam ca exista ) , eu faceam referire la cei fara permis , mai ales ca aud pe multi exprimandu-se astfel " eu conduc de pe la 10 ani " , sau mai cunosc eu pe cineva dar nu dau nume , cu vise de motoare turbo si inca nu s-a apucat de scoala , tot presedinte de club...
denver is offline  
Old 06-02-11, 13:43   #54
denver
Fiat Driver

Stage 5
 
denver's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,143
Member of:
[Fiat]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

Quote:
Originally Posted by KENZO View Post
Sau vb l'u Mitza

Am o sugestie pentru cei care isi fac cluburi care se termina in Race , motorsport , racing etc.. , schimbati in Nutline , Fiesta Peanuts , Timisoreana .. si cu ce va mai ocupati voi in afara de curse..
Funny ca spui asta , am vazut pe o masina cu sticker 4tuning pe spate , un poster cu reclama la timisoreana pe priza de aer , ca deh e frig afara si mai bine frige motoru` ))
denver is offline  
Old 06-02-11, 13:46   #55
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

Quote:
Originally Posted by denver View Post
Habar nu aveam ca exista ) , eu faceam referire la cei fara permis , mai ales ca aud pe multi exprimandu-se astfel " eu conduc de pe la 10 ani " , sau mai cunosc eu pe cineva dar nu dau nume , cu vise de motoare turbo si inca nu s-a apucat de scoala , tot presedinte de club...
Exact asta e pb Denver,ca se stiu ei despre care e vb,dar nu au tupeul si sange'n *** sa posteze.Acum nu mai sunt cursanti!!!
KENZO is offline  
Old 06-02-11, 13:48   #56
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

Quote:
Originally Posted by KENZO View Post
Exact asta e pb Denver,ca se stiu ei despre care e vb,dar nu au tupeul si sange'n *** sa posteze.Acum nu mai sunt cursanti!!!
hai ma da-le o sansa ca e duminica , amiaza ,,,,poate nu sunt le calculator , e ora mesei ...mai asteapta si tu pana pe la 5 asa poate apar ( NOT)
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline  
Old 06-02-11, 13:50   #57
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

Propunere pt moderatori , cum era inainte , pe prima pagina erau afisate cluburile vechi , care se stiau etc.. ( mai erau si unele exceptii ) si ALTE CLUBURI . La alte cluburi sa intre astia , alde Talent motorsport and company.

Jumy , si inca o bila neagra ati avut cand , ceilalti v-au reprosat ca ati facut-o de oae cu filmuletu , ati sarit ca arsi .. ceee maa?! baaaaa cand o sa aveti voi reportaj la antena 3 atunci sa vorbiti !! Nu stiu daca mai este sectiunea veche, dar daca ma contrazice cineva , chiar il caut si postez dovezile.

Last edited by mitza mtb; 06-02-11 at 13:55.
mitza mtb is offline  
Old 06-02-11, 13:51   #58
jumy

Stage 4
 
jumy's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 209
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

sunt constient ca am inceput cu o bila neagra cu acea aparitie la tv dar sper ca anul acesta sa puteti sa ne "ieratati" si sa facem o figura frumoasa la evenimentele 4tuning
jumy is offline  
Old 06-02-11, 13:54   #59
jumy

Stage 4
 
jumy's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 209
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

mitza ai dreptate parerea mea ca la cluburi ar trebui sa intre doar A.C.S si restu la alte cluburi (nu vreau sa fiu luat in nume de rau de restul cluburilor care sunt in situatie)
jumy is offline  
Old 06-02-11, 13:55   #60
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Invazia cluburilor-anti tuning!!!

Quote:
Originally Posted by mitza mtb View Post
Propunere pt moderatori , cum era inainte , pe prima pagina erau afisate cluburile vechi , care se stiau etc.. ( mai erau si unele exceptii ) si ALTE CLUBURI . La alte cluburi sa intre astia , alde Talent motorsport and company.
pai si acum este sectiunea alte cluburi ...doar trebuie mutate o mare parte din cele de la cluburi in alte cluburi
RIcKO is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -