Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-01-06, 03:01   #31
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER

Stage 3
 
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 128
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

trist dar adevarat ce se intampla si la inceput nu credea nimeni ca nimeni si nimik nu ne va desparti dar iata ca inevitabilul s-a intamplat si dc?
-din cauza neintelegerilor si multe alte faze!

Noi toti cei care am fost in MR in mare parte vom ramane aceasi uniti si poate mai puternici!


P.S.-BUTURUGA MICA RASTOARNA CARU MARE!

numai bine tuturor a venit vremea sa iesim prin usa din spate dar sa intram cu alta fata si alte ,,haine\" prin usa din FATA...........
__________________
Vand GOLF3 1.9TDI Variant relatii 0721.46.26.09 Andy-------------------------------------------------------
Bem alcool nu racoritoare in beci la soare!
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER is offline  
Old 15-01-06, 03:03   #32
VPR`u

Stage 3
 
VPR`u's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 120
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

P.S.-[b]BUTURUGA MICA RASTOARNA CARU MARE!



bine zici frate .....
VPR`u is offline  
Old 15-01-06, 03:26   #33
MR.Offic3

Stock
 
MR.Offic3's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4
Default

Pacat de ceea ce se intimpla cu MR. Ne statea bine impreuna sub aceeasi sigla. Cert este ca cel putin pentru noi cei din Constanta, prietenia nu a constat niciodata in faptul ca purtam aceelasi sticker pe masina, pentru ca am vazut stickere si parasolare MR si pe masini care nu au nici o legatura cu MR-ul. Chiar eu stiu 2 exemple. Acum se pare ca in MR Constanta vor ramane doar EI, adika \"PURTATORII DE EMBLEMA MR\". Altceva ce as mai putea spune.Imi pare sincer rau de cele intimplate. Am facut parte din MR Constanta inca de la inceput, impreuna cu Andrei, Ceres, ADY_DMX, VPR,Chinezu +altii pe care i-am cunoscut ulterior, SI AM PETRECUT CLIPE MINUNATE IMPREUNA. CU REGRET ANUNT CA MA RETRAG SI EU. Prietenia noastra e mai presus de stickerul de pe luneta. Si apropos de sticker, imaginea clubului a fost construita de cei ca noi, care baga bani la greu in masini, sau care rup masinile oricum si oriunde JUST 4 FUN. Fara cei ca noi Midnight Racers va ramane doar o emblema. Frumoasa emblema, sa o purtati cu placere. Va doresc cat mai multi cai sub capota. Salutari in continuare prietenilor mei.
MR.Offic3 is offline  
Old 15-01-06, 03:44   #34
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ono\"
Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
Nu este vrb de faptu ca nu mai avem la usergroup Mr ci de faptul ca nici macar nu am fost intrebati daca ramanem sau nu...Ca a vrb micutu cu ceres....nu stiu ce a vrb cu el....da nici nu mai conteaza.
Conteaza ca filiala MIDNIGHT RACERS CONSTANTA NU MAI EXISTA.
Bafta voua si cati mai multi cai
Din cate stiu eu, Ceres e seful MR Constanta, daca el a zis, ca voi cei din CT nu mai vreti sa faceti parte din MR fara a va spune e VINA lui nu a lui Mikutu. Oricum, vad ca de ceva vreme se tot da vina pe Mikutu de cele mai multe ori si nu e corect, cine nu mai vrea sa faca parte din club sa fie sanatos, MR nu sta in unul sau altul, acum se vede cine e pasionat si cine nu, de acest club.
P.S. Parerea mea personala e ca incet incet dispar uscaturile si raman membri care intr-adevar iubesc MR si e f bine.
1 la mana andrei era 'presedinte'
2 la mana nu cred ca a zis cineva ca este vina lui micutu..asta cred ca ai dedus-o u.Noi nu am scris nimic pe forum pana azi ptr ca am stat si am cantarit lucrurile f bine.
3 la mana sa stii ca suntem sanatosi si asta cu voia Lui DUMNEZEU
4 la mana Midnight Racers nu este un club ci o GRUPARE.
5 la mana u nu ai nici un drept sa spui ca noi suntem sau nu pasionati de acest grup sau club cum iti place tie sa spui.U esti in Mr de 1 luna sau 2 pe cand aici sunt membrii de cand s-a format gruparea.
Si acum ajungem la partea care m-a deranjat pe mine la ce ai spus u.
Eu stiu ca u ai masini frumoase si puternice, ca ai bani case etc dar nu ai nici un drept sa ne numesti pe noi USCATURI .
Deja vad ca incepi(etzi)sa aruncati cu noroi.
Eu zic sa nu ne provocati si sa lasati lucrurile asa. Cum noi va respectam pe voi la fel sa ne respectati si voi pe noi. Noi am iesit voi ati ramas. Bafta in continuare si ne salutam cu farurile
D_M_X is offline  
Old 15-01-06, 04:12   #35
Hooya1985
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Hooya1985's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 584
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re:

Eu unul am stat si am tot citi tampeniile pe care le puteti scrie aici,sincer va spun ca suntem un CLUB si nu o GRUPARE.
Nu ma apuc sa va arat ca stiu sa numar , dar cert e un singur lucru mai bine va numarati caii si lasati voi locomotivele si vagoanele.
A fost decizia voastra si o respectam.
Am inteles ca vreti sa denigratzi imaginea acestui club dar nu-i nimic atata stiti atata faceti.
Oricum banuiesc ca ati auzit vorba \" nici un om nu e de neinlocuit\"

Eu unul sper sa ramanem prieteni in continuare!

PS: Adevaru' despre acest scandal doar membrii fondatori il stiu, ce stim noi nu cred ca e adevarul ,dar DUMNEZEU e sus si le vede pe toate
Hooya1985 is offline  
Old 15-01-06, 04:53   #36
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default

deja o dati in Dumnezeu si alte alea si nu e frumos

ce a fost de spus s-a spus si cu asta basta
daca vreti va rog sa continuati discutiile pe forumul Midnight Racers sau la versus sau unde vreti voi
aici nu e loc de cearta si va rog mult sa respectati acest lucru
multumesc
__________________
sec
blazeyblaze is offline  
Old 15-01-06, 07:45   #37
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

imi pare rau pentru cele intamplate,dar ma alaturi prieteniilor mei si imi anuntz retragerea din M.R.
Am plekt sa dau jos stickeru` bafta... sper sa urmeze altul mult mai frumos
__________________
ChipTuning PROFESIONAL Via OBD pentru aproape orice autotursim 1998-2008. SuperCalitate. Super-Pret.
Diagnoza Computerizata AUDI/VW/Skoda/Seat.
!!!tester km!!!
CT-87-ADY is offline  
Old 15-01-06, 09:58   #38
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

sunt doa topicuri cu aceeasi tema, care e treaba?
Concetrativa si discutati intr-unul singur.
SEBASTIAN is offline  
Old 15-01-06, 10:54   #39
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

Hai sa nu transformam topicul in \"Ce este MR si cu ce isi ajuta el membrii\" pt ca pe noi nu ne mai intereseaza. Am facut acest topic aici pt ca eram filiala unu club (cea mai mare din tara, cu peste 40 de masini) si am decis majoritatea sa iesim din acest club. Motivele le stiu persoanele care trebuie si nici nu trebuie sa facem balci pe aici incepand sa aruncam cu noroi.
Partea frumoasa este ca nu ne retragem si din lumea automobilistica...
ONO.....uscaturi sunt peste tot, dar la noi padurea tocmai a inmugurit.
Hooya...vrei sa ramanem prieteni dupa ce zici ca spunem tampenii si vrem sa facem nu stiu ce......nu cred ca ne cunosti...nu acuza niste oameni pe care nu i-ai intalnit niciodata.

PS. Eu cred ca o sa ramanem prieteni cei care am fost si pana acum.
__________________
ERY is offline  
Old 15-01-06, 11:10   #40
04_WRX

Stage 1
 
04_WRX's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 21
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

DISCUTIILE SUNT INUTILE CU SAU FARA VOI MR EXISTA SI VA FI MEREU CEL MAI TARE CLUB ... CONSTANTA DE DATA ASTA ATI GRESIT VOI ... NIMENI NU-I FARA GRESALA ... VA UREZ MULT SUCCES!!

RESPECTELE MELE...

P. S. - SEBASTIAN MI SE PARE MIE SAU TE BUCURI??
04_WRX is offline  
Old 15-01-06, 11:13   #41
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

ptr mine stickerul ala nu reprezenta nimik ... si nu va reprezenta nimik in continuare indiferent de ce va fii ptr mine sunt importatntzi prietenii ... ei sunt alaturi de tine cand ai nevoie nu un sticker
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 15-01-06, 13:44   #42
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

gata deja sa inceput sa se arunce pisica de la cine buc (x) in curtea noastra ne-a intrebat cineva pe noi ce parere avem? daca vrem sa continuam sau nu? poate cine stie noi astia din cta am fost buni doar asta vara ca aveati unde sa stati? de unde stii tu ydt-ule a cui a fost vina ai dat vre-un telefon la cta si ai intrebat si versiunea noastra? ono cu tot respectul tu ai dat vre-un telefon? nuuuuuuuuuuu parerea mea e sa va interesati mai bine sa puneti si voi intrebari si sa va faceti propria parere ca de aia sunte-ti vacinati si aveti o virsta eu va respect ca oameni dar totusi nu luati informatii doar dintr-o singura parte SI ADEVARUL O SA IASA LA IVEALA GINDITI CA NU SUNTETI LEGUME FARA SUPARARE
__________________
vand seat leon 1.8t 4x4 300 cai https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...x4-300-cp.html




ct77pia is offline  
Old 15-01-06, 14:02   #43
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

deja se incepe cu rautati si nu are rost sa mai continuam discutiile aici.
Ca mr e cel mai tare club, ca constanta a gresit,ca vrem sa denigram acest club(ydt-ule scuza-ma ca-ti spun dar asta este ce-a mai mare prostie care am auzit-o) etc.....
1 lucru sa va fie clar....am spus-o si o repet MR CONSTANTA nu mai EXISTA.Si noi am stat si am analizat prb din mai multe pct de vedere si fiecare a spus ce a avut de spus si s-a luat decizia asta.Si cu asta basta.II multumim lui micutu ca prin intermediul clubului am reusit sa ne cunoastem si sa devenim prieteni.
Si cata vreme noi am facut ceva ptr clubul asta nu vad cum am putea sa-l denigram.....ceva de genul hai sa ne kākām pe munca noastra ....Bafta in continuare.
D_M_X is offline  
Old 15-01-06, 14:03   #44
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Pentru binele tuturor .... consider ca ar fi mai bine sa se inchida topicul , comunicatul a fost facut , si cu asta b`asta.


Blazey ?
EvLSant0S is offline  
Old 15-01-06, 14:10   #45
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
deja se incepe cu rautati si nu are rost sa mai continuam discutiile aici.
Ca mr e cel mai tare club, ca constanta a gresit,ca vrem sa denigram acest club(ydt-ule scuza-ma ca-ti spun dar asta este ce-a mai mare prostie care am auzit-o) etc.....
1 lucru sa va fie clar....am spus-o si o repet MR CONSTANTA nu mai EXISTA.Si noi am stat si am analizat prb din mai multe pct de vedere si fiecare a spus ce a avut de spus si s-a luat decizia asta.Si cu asta basta.II multumim lui micutu ca prin intermediul clubului am reusit sa ne cunoastem si sa devenim prieteni.
Si cata vreme noi am facut ceva ptr clubul asta nu vad cum am putea sa-l denigram.....ceva de genul hai sa ne kākām pe munca noastra ....Bafta in continuare.
BINE ZIS D_M_X ........SANATATE SI NUMA I BINE!!!


P.S.VLAD POTI INCHIDE TOPICUL TE ROG..........AM ZIS CA NUMA I POSTEZAR DAR NU VREAU SA O DAM IN JIGNIRI .........AM DIVORTAT SI RAMENEM PRIETENI (SPER) DACA NU ASI BAGA COADA UNELE PEROANE CA PANA ACUMA.


CU RESPEKT MIKUTZU!!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -