Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > DONATII si CADOURI

DONATII si CADOURI Ai ceva ce nu iti mai trebuie, dar poate fi util altcuiva? Aici este locul in care se pot face donatii si cadouri membrilor din comunitatea 4Tuning fara a cere ceva in schimb

Reply
 
Thread Tools
Old 17-10-14, 19:52   #1
aldo ufc

Stage 3
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 152
Default Donez 2 anvelope de vara michelin primacy hp 205/55/16 91w tocite pe exterior

pentru poze linkul de mai jos,ele stau de ceva timp, au fost pe un BMW cu suspensie lasata si s-au frecat. Pentru pasionatii de drift cred ca sunt ok.
in momentul in care au fost date jos de pe jante nu pierdeau presiune. Cine e interesat le poate ridica din zona Mosilor cu Eminescu(Foisor)
contact aici pm sau 0740322634. Primul venit primul servit. Atentie am pus un link in care erau la vanzare acum ceva vreme, insa eu in acest moment le donez, conditia cine le vrea sa vina sa le ia de la mine( doar daca am drum in anumite zone le pot lasa eu)

https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...5-55-16-a.html
aldo ufc is offline   Reply With Quote
Old 27-10-14, 19:19   #2
aldo ufc

Stage 3
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 152
Default Re: Donez 2 anvelope de vara michelin primacy hp 205/55/16 91w tocite pe exterior

Up ... daca nu le vrea nimeni pana sambata le lasin spatele blocului, imi ocupa loc degeaba(sambata fac curatenie pe balcon). Ma gandesc ca ar prinde bine cuiva care le vrea pentru drift sau orice alta distractie.
aldo ufc is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -