ideea intradevar a fost venita pe neasteptate..impreuna cu niste amici am hotarat sa ajutam niste copilasi...si un prieten mai instarit avand un cont pe care nu-l mai folosea , am hotarat sa-l folosim pt strangerea unor fonduri...dar pt ca erau indoieli din partea unora ..mai bn am renuntat(la acel cont)..si totusi ne strangem mai multi intr-o zii vb si stabilim ce si cum ..fiiecare aduce ce poate ..si pana de data de 23 dec max sa vedem cat strangem si ce..si mergem la cumparaturi ..sau dc se strang hainute ,jucarii, mancare..mergem si le donam!! simplu...