Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > FOTOGRAFIE > Grup foto > Fotografiile mele

Reply
 
Thread Tools
Old 18-08-10, 16:35   #616
BiG SmOkE

Stage 4
 
BiG SmOkE's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 299
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

"Tutunul dăunează grav sănătăţii implicit fotografiei mişto poze, baftă în continuare
BiG SmOkE is offline   Reply With Quote
Old 18-08-10, 16:55   #617
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

te-ai jucat cu berea corona............nu-i frumos!!!!!!! dar hai...berea k berea ,dar cu tigarile si obiectivul ce-ai mai avut?

baga niste instantanee de pe strada......
cozo is offline   Reply With Quote
Old 18-08-10, 16:58   #618
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by BiG SmOkE View Post
"Tutunul dăunează grav sănătăţii implicit fotografiei mişto poze, baftă în continuare
Foarte adevărat Mersi !

Quote:
Originally Posted by cozo View Post
te-ai jucat cu berea corona............nu-i frumos!!!!!!! dar hai...berea k berea ,dar cu tigarile si obiectivul ce-ai mai avut?

baga niste instantanee de pe strada......

Păi ...când o să pot ieşi din casă ( acuma stau la pat ) că mi-am făcut o operaţie la picior ...o să fac multe chestii că mi-a venit chefu de pozat şi altceva înafară de maşini ( bineînţeles că nu renunţ la poze cu ele ) )
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 18-08-10, 18:15   #619
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Foarte adevărat Mersi !




Păi ...când o să pot ieşi din casă ( acuma stau la pat ) că mi-am făcut o operaţie la picior ...o să fac multe chestii că mi-a venit chefu de pozat şi altceva înafară de maşini ( bineînţeles că nu renunţ la poze cu ele ) )
dar ce e cu acel obiectiv ?
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 18-08-10, 18:18   #620
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
dar ce e cu acel obiectiv ?
E 18-55 -u ..originalul
DTH is offline   Reply With Quote
Old 18-08-10, 19:58   #621
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

poi vezi k poti sa faci poze si din pozitia in care esti..... si inca unele foarte interesante.....
cozo is offline   Reply With Quote
Old 18-08-10, 20:01   #622
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by cozo View Post
poi vezi k poti sa faci poze si din pozitia in care esti..... si inca unele foarte interesante.....

Nu mă face să mă gândesc la prostii ))
DTH is offline   Reply With Quote
Old 18-08-10, 21:28   #623
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Nu mă face să mă gândesc la prostii ))
sa-ti fie rusine k te-ai gandit la aceeasi prostie la care m-am gandit si eu............
cozo is offline   Reply With Quote
Old 19-08-10, 01:58   #624
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Am repus marea majoritate a posturilor de mai devreme. Intrebarea mea este: asa credeti voi ca ar trebui sa se desfasoarele lucrurile pe un topic de fotografie ?

Opportunity, trebuie sa intelegi ca in 99% din situatii conteaza CUM zici ceva mai mult decat CE zici. Reciteste-ti posturile si daca tu consideri ca tonul pe care ai vorbit si mai ales atitudinea sunt demne de un moderator ( indiferent de sectiunea de care apartine ) eu imi cer singur cartonas rosu. Degeaba. In caz contrar, iti iei tu pentru limbaj neadecvat. Deal ? Si ca sa o dam pe cealalta parte, cate poze ai facut tu de cand ti-ai luat aparat? Am vazut niste opere de arta de la tine si nu stiam noi? Odata cu DSLR se dobandeste si simt artistic ? Daca e asa, imi cumpar la loc aparatul, mai cumpar 2, 3 obiective si sunt zeu nu ? Tu trage cu el, scoate poze, aranjeaza-le, arata-le si dupa vino si comenteaza. Bune, rele, ea iese la poze. Impresii de profi toti avem.

Mdb, iei foc aiurea si ti-am explicat deja asta. Indiferent de replica, de bine sau de rau, calmul e esential. Atat iti zic. Legat de fotografiile tale, ca de fapt despre asta ar trebui sa discutam, recunoaste ca ai unele deficiente si mai ales fixuri de-ale tale. Sfatul meu e sa NU iesi cand nu ai chef. Asta nu e motiv. Ca n-ai avut chef de poze. Stai linistita acasa si mai umbla la pozele pe care le-ai facut deja. Daca iesi la poze ca sa zici ca ai iesit la poze si ti-ai mai ocupat o seara, din nou, mai bine stai acasa. Google e prietenul tau. Daca stii sa il intrebi frumos, iti arata dragul de el o gramada de minunatii, de la chichite gen "luminozitate" si "setari" pana la chestii mai complexe. Ca daca dormi pe tine, comentarii o sa tot ai. Si nu toate vor fi de bine.

Cozo, nu e nici locul si nici cazul de chestii de genul. Peace and prosperity )

Mitza, pana la DEX, mai ai de citit Codul Bunelor Maniere. Eu iti propun ceva si mai atractiv: ce-ai zice daca decizia ta de a nu mai posta pe topicul Claudiei s-ar extine pe toata sectiunea foto ? Si sincer, la varsta ta, eu imi vedeam lungul nasului...tu ?

Last edited by cRbL; 19-08-10 at 02:10.
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 19-08-10, 13:45   #625
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Nu pun pe nimeni să şteargă nimic şi nu mă iau de tine pe " mess " că ai ignore ...nu ţin persoane în listă care îmi dau massuri că 4Tuning suge că cei din 4Tuning Staff sunt rataţi şi că TuninGarage sunt cei mai tari ( deşi nu văd rostul tău acolo )


După cum bine am spus mai sus ...nu mă interesează toanele voastre sinceră să fiu ...am spus doar că trebuia să se exprime în alt mod , nu că m-ar interesa ...


Şi dacă mie îmi plac pozele şi vreau să bag 10000 de poze nasoale...este treaba mea ..

Dacă vreau să evoluez în arta fotografică ( iarăşi este treaba mea ) ...

Nu am zis că nu accept sfaturi critici & co ...am spus doar că trebuie folosite alte cuvinte mai frumoase la vedere nu aere d-astea de 2 lei ....


Şi dacă mai e ceva de zis ( există p.m ) deja îmi bruiaţi topicul ...ms
Vorbind de cuvinte... una peste alta... strict legat de poze... evoluezi si nu prea... Parerea mea sincera este ca ai unele poze care arata suuuper tari gen: https://forum.4tuning.ro/attachment.p...2&d=1280947245 dar fix dupa aceea trantesti o poza care nu isi are rostul sau ma rog cel putin eu nu-i vad rostul https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1280947245 e o femeie fara cap... o masina stramba si fara oglinda... nu spune nimic... Am ales o sedinta aleator... dar vad ca tendinta este aceeasi la majoritatea... In plus daca nu ti-a iesit o sedinta pentru ca nu ai avut chef a fost lumina naspa etc poti sa nu pui poze nu cred ca se supara cineva... i le dai omului si vede el ce face cu ele
Nu zice nimeni sa nu pui 10000 de poze sau cate vrei tu... ideea e sa pui poze care sa arate cat mai bine... Eu as prefera doua poze dintr-o sedinta decat 10 pentru ca astfel imi dau seama unde gresesti foarte usor... daca tu prezinti doar ce ai mai bun lumea va considera ca esti buna... daca tu prezinti cam tot ce ai facut nu e la fel... Un sfat omului caruia i-ai facut sedinta ii dai toate pozele... de postat postezi ce iti place tie.

PS: Apreciez ca te straduiesti foarte mult
__________________
D300s+16-85+70-300 VR II+ 35 1.8 +SB-600
Fotografiile mele:
http://toadertk.blogspot.com/

Last edited by toader; 19-08-10 at 13:58.
toader is offline   Reply With Quote
Old 21-08-10, 02:47   #626
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by toader View Post
Vorbind de cuvinte... una peste alta... strict legat de poze... evoluezi si nu prea... Parerea mea sincera este ca ai unele poze care arata suuuper tari gen: https://forum.4tuning.ro/attachment.p...2&d=1280947245 dar fix dupa aceea trantesti o poza care nu isi are rostul sau ma rog cel putin eu nu-i vad rostul https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1280947245 e o femeie fara cap... o masina stramba si fara oglinda... nu spune nimic... Am ales o sedinta aleator... dar vad ca tendinta este aceeasi la majoritatea... In plus daca nu ti-a iesit o sedinta pentru ca nu ai avut chef a fost lumina naspa etc poti sa nu pui poze nu cred ca se supara cineva... i le dai omului si vede el ce face cu ele
Nu zice nimeni sa nu pui 10000 de poze sau cate vrei tu... ideea e sa pui poze care sa arate cat mai bine... Eu as prefera doua poze dintr-o sedinta decat 10 pentru ca astfel imi dau seama unde gresesti foarte usor... daca tu prezinti doar ce ai mai bun lumea va considera ca esti buna... daca tu prezinti cam tot ce ai facut nu e la fel... Un sfat omului caruia i-ai facut sedinta ii dai toate pozele... de postat postezi ce iti place tie.

PS: Apreciez ca te straduiesti foarte mult


Ştiu ...de acum încolo o să încerc să-mi dau silinţa mai mult Mersi frumos Toader


Quote:
Originally Posted by cozo View Post
sa-ti fie rusine k te-ai gandit la aceeasi prostie la care m-am gandit si eu............

Hahaha zât ! Eşti rău

Last edited by DTH; 21-08-10 at 02:54.
DTH is offline   Reply With Quote
Old 22-08-10, 02:04   #627
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Coming Soon...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC_0087.JPG
Views:	65
Size:	100.6 KB
ID:	1620182   Click image for larger version

Name:	DSC_0194.JPG
Views:	118
Size:	228.8 KB
ID:	1620183  
DTH is offline   Reply With Quote
Old 22-08-10, 02:26   #628
rocky_cosmin89

Stage 4
 
rocky_cosmin89's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 289
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

hihihihi
rocky_cosmin89 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-10, 02:29   #629
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by rocky_cosmin89 View Post
hihihihi
ce hihi ma ca luni iesim din nou ca ma intorc in bucuresti!!!!!!!!!!!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 22-08-10, 02:43   #630
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Fotografiile mele - MillionDollarBaby

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
ce hihi ma ca luni iesim din nou ca ma intorc in bucuresti!!!!!!!!!!!

Dacă ajung eu până luni ...că peste câteva ore plec la munte
DTH is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -