Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > FOTOGRAFIE > Grup foto > Fotografiile mele

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-02-10, 16:17   #1
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Regulament Membri Foto

Pentru ca a fi membru al grupului Foto nu inseamna numai drepturi ci si unele indatoriri voi pune aici cateva reguli:

Prima si ceea mai importanta regula: fiti activi, atat prin fotografiile realizate de voi, dar mai ales prin comentarii si sfaturi date celorlalti, in special candidatilor, ajutatii si pe ei sa ajunga unde sunteti voi ...

A doua regula, in cazul in care participati la un eveniment auto (in special cele organizate de 4tuning) de orice fel, faceti publice acele fotografii, nu le tineti doar pentru voi.

A treia regula si ultima: urmariti tot timpul candidaturile pentru acest grup... Votati si argumentati votul

Nerespectarea acestor reguli minimale va duce la excluderea dumneavoastra din acest grup, fara posibilitatea ulterioara de a reveni...
__________________
D300s+16-85+70-300 VR II+ 35 1.8 +SB-600
Fotografiile mele:
http://toadertk.blogspot.com/
toader is offline  
Old 06-03-10, 21:32   #2
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Regulament Membri Foto

As avea si eu o mica adaugare pe langa ce s-a spus mai sus. Si anume legata de atitudinea in genere pe sectiunea foto. E usor sa spui "nu imi plac pozele tale" sau "a iesit naspa poza aia". E mai greu sa ai si argumente care sa sustina afirmatia respectiva. Incercam sa stabilim un anumit nivel atat pe partea foto cat si pe partea de organizare, disciplina si bun simt.

Sper ca s-a inteles unde bat.
Va multumim.

P.S. Absolut orice reclamatie, neplacere, dorinta sau idee ati avea, speak up. Topicul dedicat este aici

Last edited by cRbL; 06-03-10 at 21:38.
cRbL is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -