Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Reply
 
Thread Tools
Old 25-05-12, 10:12   #286
xelybry

Stock
 
xelybry's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 9
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

Quote:
Originally Posted by alfaromtrans View Post
;nuanta de culoare " este spre verde ,nu inteleg ce inseamna aruncati pisica [scuzati ma dar nu folosesc cuvinte de la marginea orasului] ,datele tehnice daca sunteti montator dupa ce facem un contract de colaborare pot sa va pun la dispozitie toate datele pe care le am dat si celor de la RAR cand ne au autorizat Garantie oferim 24 luni Stiu ca va deranjaza pretul fata de alte folii dar noi suntem pe piata din 1993 si am mers mereu cu adaos mic ca sa vindem mult si sa castigam toti inclusiv cumparatorul final Am vorbit si la fabrica si o sa ne ajute cu un pret mai mic ca sa nu marim pretul din cauza cresterii de valuta La toti montatorii care au cerut monstre le am trimis 2m/1,5 sa faca o masina ,pot sa va trimit si nu costa ceva
posibil sa folosesc un limbaj de la "marginea orasului", dar il folosesc corect gramatical, fapt ce atesta ca "marginea orasului" Bucuresti, poate fi net superioara centrului orasului Pitesti... intr-o alta ordine de idei, n-ati raspuns la intrebarile pertinente care v-au fost puse, si-ati dat-o intr-o balmajeala despre cat de buni sunteti dvs. prin faptul ca va preocupa grija de clienti (clienti printre care as putea sa ma numar si eu, avand invedere faptul ca nu sunt montator)... deci, da ce tineti ascunse datele tehnice ale produsului, atat timp cat noi clienti, platim si suntem beneficiarii produsului...

Last edited by xelybry; 25-05-12 at 10:14.
xelybry is offline   Reply With Quote
Old 25-05-12, 18:54   #287
xelybry

Stock
 
xelybry's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 9
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

daca respectabilul importator autorizat, nu vrea (sau nu stie) sa dea detalii despre produsul pe care-l vinde, ofer eu aceste date, pe care le puteti gasi pe site-ul producatorului:
http://polycolor.myweb.hinet.net/main.htm

faptul ca comercializati, ceea ce sustineati mai devreme cu vehementa ca nu faceti, adica FOLIE CU ADEZIVUL COLORAT, denota adevarul despre aceasta afacere a dumneavoastra...

pana la urma, aceasta protectie a geamurilor masinilor, a ajuns o adevarata afacere profitabila, in care montatorii isi pun adaos 100% la pretul materialului, plus inca minim 50 euro de fiecare masina colantata, iar cei care comercializeaza folia, aduc tot felul de chinezarii ieftine si le vand ca drept produse de calitate, inseland buna credinta a celor care cumpara...

la fel ca acest "domn" se comporta si cei de la SEBES-ALBA, www tuningautoaccesorii ro, si care spun ca ei comercializeaza folie SOLAR ZONE, dar de fapt comercializeaza folie ALFA ROM, cu timbre de omologare din 2009, si fara certificat de agreere RAR si omologare... deci, cum spunea cineva mai devreme AVETI GRIJA CE CUMPARATI... imi pare bine ca in ignoranta mea de BAIAT DE LA PERIFERIE, nu m-am lasat inselat de un ________________ ... poti completa spatiile goale cu ce vrei tu...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	folie.JPG
Views:	85
Size:	56.2 KB
ID:	2444388  

Last edited by xelybry; 25-05-12 at 19:08.
xelybry is offline   Reply With Quote
Old 25-05-12, 19:33   #288
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

va grabiti degeaba Folia vopsita la adeziv se poate sterge cu diluant deci este usor de verificat Acest produs il vindeam acum 3 ani ,acum este vopsita in material dar ce nu inteleg de ce vreti sa puneti pe masina d voastra o folie de 900 lei rola de 30m/1,5 si nu cumparati ceva mai scump si poate mai bun de la alta firma Noi avem service autorizat si montam atat folia noastra cat si 3M cu pret diferit si la ambele dam garantie 24 luni Ca sa continuam discutia vreau sa stiu daca aveti studii de specialitate si cati ani aveti Eu am 52 ani si am facut automobile la Pitesti cand facultatea se facea pe bune Daca continuati sa ne jigniti discutia noastra se termina aici



Quote:
Originally Posted by xelybry View Post
daca respectabilul importator autorizat, nu vrea (sau nu stie) sa dea detalii despre produsul pe care-l vinde, ofer eu aceste date, pe care le puteti gasi pe site-ul producatorului:
http://polycolor.myweb.hinet.net/main.htm

faptul ca comercializati, ceea ce sustineati mai devreme cu vehementa ca nu faceti, adica FOLIE CU ADEZIVUL COLORAT, denota adevarul despre aceasta afacere a dumneavoastra...

pana la urma, aceasta protectie a geamurilor masinilor, a ajuns o adevarata afacere profitabila, in care montatorii isi pun adaos 100% la pretul materialului, plus inca minim 50 euro de fiecare masina colantata, iar cei care comercializeaza folia, aduc tot felul de chinezarii ieftine si le vand ca drept produse de calitate, inseland buna credinta a celor care cumpara...

la fel ca acest "domn" se comporta si cei de la SEBES-ALBA, www tuningautoaccesorii ro, si care spun ca ei comercializeaza folie SOLAR ZONE, dar de fapt comercializeaza folie ALFA ROM, cu timbre de omologare din 2009, si fara certificat de agreere RAR si omologare... deci, cum spunea cineva mai devreme AVETI GRIJA CE CUMPARATI... imi pare bine ca in ignoranta mea de BAIAT DE LA PERIFERIE, nu m-am lasat inselat de un ________________ ... poti completa spatiile goale cu ce vrei tu...
__________________
www.alfaromtrans.ro
Instalatii xenon de la 170RON
Folie omologata R.A.R. 6m/0,5m=100RON
Jante de la 850 lei/set
Accesorii auto si jante. Importator direct
feedback-ul clienţilor privind produsele noastre
alfaromtrans is offline   Reply With Quote
Old 25-05-12, 19:46   #289
xelybry

Stock
 
xelybry's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 9
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

nu ma grabesc deloc...am 44 ani (lucru care de altfel se vede si sub nick-ul meu, in coloana din stanga, si care la dvs lipseste), iar profesia mea este MECANIC UTILAJE SI INDUSTRIE AUTOVEHICULE, meserie profesata de altfel, doar ca ma indoiesc de facultatea facuta de dvs, dupa gramatica pe care o folositi, sau poate chiar a trecut foarte mult timp de cand ati facut facultatea... ideea este ca v-am intrebat FRUMOS si fara nici o intentie cateva detalii despre produsul pe care il comercializati, dar v-ati eschivat la raspuns ceea ce mi-a dat de banuit... ma intrebati de ce vreau sa pun o folie de la dvs? nu vreau neaparat de la dvs... sondez piata atata tot, caci daca doresc sa pun de la llumar, ei nu vand decat la montatori, iar acestia in bucuresti, isi pun un adaos de 100% doar la material, fara sa mai punem la socoteala si manopera montajului... nu ma dau banii afara din casa, si nici sa fac buzunarele altora mari nu-mi place... repet, nu inteleg de ce v-ati eschivat in a pune detalii si date tehnice despre produsul pe care-l comercializati, decat din cauza faptului ca ati vrut sa ascundeti ceva referitor la acel produs...

Last edited by xelybry; 25-05-12 at 19:57.
xelybry is offline   Reply With Quote
Old 25-05-12, 19:48   #290
cosmin_uau

Stage 5
 
cosmin_uau's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 922
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

asigurati si montaj
cosmin_uau is offline   Reply With Quote
Old 25-05-12, 19:59   #291
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

da pe str I.L. Caragiale nr 6 ,pretul depinde de masina si ce folie doriti

Quote:
Originally Posted by cosmin_uau View Post
asigurati si montaj
alfaromtrans is offline   Reply With Quote
Old 26-05-12, 01:18   #292
cataxxl

Stage 3
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 77
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

Quote:
Originally Posted by xelybry View Post
nu ma grabesc deloc...am 44 ani (lucru care de altfel se vede si sub nick-ul meu, in coloana din stanga, si care la dvs lipseste), iar profesia mea este MECANIC UTILAJE SI INDUSTRIE AUTOVEHICULE, meserie profesata de altfel, doar ca ma indoiesc de facultatea facuta de dvs, dupa gramatica pe care o folositi, sau poate chiar a trecut foarte mult timp de cand ati facut facultatea... ideea este ca v-am intrebat FRUMOS si fara nici o intentie cateva detalii despre produsul pe care il comercializati, dar v-ati eschivat la raspuns ceea ce mi-a dat de banuit... ma intrebati de ce vreau sa pun o folie de la dvs? nu vreau neaparat de la dvs... sondez piata atata tot, caci daca doresc sa pun de la llumar, ei nu vand decat la montatori, iar acestia in bucuresti, isi pun un adaos de 100% doar la material, fara sa mai punem la socoteala si manopera montajului... nu ma dau banii afara din casa, si nici sa fac buzunarele altora mari nu-mi place... repet, nu inteleg de ce v-ati eschivat in a pune detalii si date tehnice despre produsul pe care-l comercializati, decat din cauza faptului ca ati vrut sa ascundeti ceva referitor la acel produs...

As vrea sa aduc niste lamuriri in ceea ce priveste cele spuse de Dvs.
Lasand la o parte grosolania cu care jigniti nu doar initiatorul topicului dar si toti aplicatorii de folii auto, printre care ma numar si eu, facand abstractie de faptul ca este jenant ca la varsta de 44 de ani si inginer pe deasupra sa nu va permiteti serviciile unei firme autorizate pt aplicarea foliilor auto, exceptand chiar si evidentele Dvs. frustrari fata de cei care castiga bani din aceasta afacere vreau sa spun urmatoarele:
- Piata este libera si fiecare consumator este liber sa cumpere de unde doreste, nu inteleg de ce insistati sa discreditati un produs sau pe cei care aplica foliile. Daca veti incerca sa aplicati o folie auto veti observa ca nu este deloc usor sa realizati o lucrare de calitate. Sunt tehnici care se invata de-a lungul anilor, cu multa munca si foarte foarte multa folie pierduta in drumul spre perfectionare.
- La fiecare masina lucrata profesional se consuma niste materiale auxiliare (banda izolatoare, lame de cutter, hartie absorbanta, solutii de curatat si solutii de aplicat, bureti samd) si ustensile consumabile care pot ajunge cu usurinta la 100 Ron, fara a mai pune la socoteala pierderea de material datorata formelor geamurilor sau eventualelor complicatii ce pot aparea in procesul de aplicare.
- Nu stiu cum ati ajuns la 100% adaos doar la material dar este exagerat, faceti niste calcule realiste in care tineti seama de transportul produselor care vin de pe alte continente, adaugati taxele vamale , TVA, cheltuieli cu omologarea si rezultatul va fi cu totul altul.
- Am vazut folii Llumar care se decolorasera dupa doar doi ani si am fost nevoit sa le schimb pe garantie si pe cheltuiala mea, asa incat teoria Dvs cu cei 3 ani nu sta in picioare.
- Este evident sa existe si un mic dezavantaj referitor la termenul de garantie, atata timp cat folia este mult mai ieftina decat orice alt produs concurent si este logic sa fie asa, daca doriti CALITATE aceasta SE PLATESTE. Fara sa dau nume va pot spune ca exista folii care ofera 10 ani garantie, dar care au si preturi pe masura, tocmai de aceea fiecare client alege dupa preferinte si posibilitati folia potrivita.
- Nu in ultimul rand foliile auto se aplica doar de catre APLICATORII AUTORIZATI de catre R.A.R. care sunt instruiti sa respecte niste norme impuse si care PLATESC TAXE statului, un inginer in domeniul Dvs. ar fi trebuit sa stie ca nu va permite legislatia sa aplicati singur folia auto. Prin urmare trebuie sa apelati la un aplicator autorizat caruia sa-i faceti buzunarele mari. Sau va puteti lipsi de folia auto.
cataxxl is offline   Reply With Quote
Old 26-05-12, 06:09   #293
xelybry

Stock
 
xelybry's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 9
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

Quote:
Originally Posted by cataxxl View Post
As vrea sa aduc niste lamuriri in ceea ce priveste cele spuse de Dvs.
Lasand la o parte grosolania cu care jigniti nu doar initiatorul topicului dar si toti aplicatorii de folii auto, printre care ma numar si eu, facand abstractie de faptul ca este jenant ca la varsta de 44 de ani si inginer pe deasupra sa nu va permiteti serviciile unei firme autorizate pt aplicarea foliilor auto, exceptand chiar si evidentele Dvs. frustrari fata de cei care castiga bani din aceasta afacere vreau sa spun urmatoarele:
- Piata este libera si fiecare consumator este liber sa cumpere de unde doreste, nu inteleg de ce insistati sa discreditati un produs sau pe cei care aplica foliile. Daca veti incerca sa aplicati o folie auto veti observa ca nu este deloc usor sa realizati o lucrare de calitate. Sunt tehnici care se invata de-a lungul anilor, cu multa munca si foarte foarte multa folie pierduta in drumul spre perfectionare.
- La fiecare masina lucrata profesional se consuma niste materiale auxiliare (banda izolatoare, lame de cutter, hartie absorbanta, solutii de curatat si solutii de aplicat, bureti samd) si ustensile consumabile care pot ajunge cu usurinta la 100 Ron, fara a mai pune la socoteala pierderea de material datorata formelor geamurilor sau eventualelor complicatii ce pot aparea in procesul de aplicare.
- Nu stiu cum ati ajuns la 100% adaos doar la material dar este exagerat, faceti niste calcule realiste in care tineti seama de transportul produselor care vin de pe alte continente, adaugati taxele vamale , TVA, cheltuieli cu omologarea si rezultatul va fi cu totul altul.
- Am vazut folii Llumar care se decolorasera dupa doar doi ani si am fost nevoit sa le schimb pe garantie si pe cheltuiala mea, asa incat teoria Dvs cu cei 3 ani nu sta in picioare.
- Este evident sa existe si un mic dezavantaj referitor la termenul de garantie, atata timp cat folia este mult mai ieftina decat orice alt produs concurent si este logic sa fie asa, daca doriti CALITATE aceasta SE PLATESTE. Fara sa dau nume va pot spune ca exista folii care ofera 10 ani garantie, dar care au si preturi pe masura, tocmai de aceea fiecare client alege dupa preferinte si posibilitati folia potrivita.
- Nu in ultimul rand foliile auto se aplica doar de catre APLICATORII AUTORIZATI de catre R.A.R. care sunt instruiti sa respecte niste norme impuse si care PLATESC TAXE statului, un inginer in domeniul Dvs. ar fi trebuit sa stie ca nu va permite legislatia sa aplicati singur folia auto. Prin urmare trebuie sa apelati la un aplicator autorizat caruia sa-i faceti buzunarele mari. Sau va puteti lipsi de folia auto.
dragul meu APLICATOR AUTORIZAT esti penibil, si ceea ce ai facut, nu se numeste a aduce lamuriri la ceea ce am spus eu... ca sa aduci lamuriri, postai frumos fisa tehnica a produsului, si alea se chemau lamuriri...
n-am stiu ca, pentru a pune o folie pe geam iti trebuie vreo cativa ani de facultate...
n-am stiut deasemenea ca tu esti printre putini care vin cu bani de acasa ca sa faca masina unui client caci la 100ron cheltuiti CU USURINTA pe consumabile la fiecare masina, imi inchipui ca faci munca caritabila aproape...
nu-mi dau seama, tu pana la urma ce esti, aplicator sau importator, caci vad ca in final, iti adaugi la socoteala taxe vamale, transport international, tva, vama, etc...
situatia mea materiala, sau ce-mi permit sau nu, ar trebui sa fie ultima ta grija, deoarece dupa cum spui, esti un aplicator de folie, si deviza ta ar trebuii sa fie CAT MAI MULTI CLIENTI MULTUMITI...
daca tu unui curs de doua ore, in care te invata cum sa aplici o folie, ii spui cativa ani de experienta, si daca ai doua maini stangi si alea legate intre ele, si strici o gramada de folie pana te obisnuiesti s-o pui, atunci lasa-te de lucrurile astea, si apuca-te de altceva mai usor pentru tine... daca un sul de servetele, un sampon cu ph neutru, un pulverizator cu solutie de curatat geamuri, si un cutter costa 100ron, ma gandesc serios sa emigrez intr-o alta tara civilizata, acolo unde aceste produse nu cred ca pot depasi cu indulgenta 20ron... apropo, de ce oare nu ma mira faptul ca esti tot din Pitesti...

deja penibilul acestei situatii, a atins cote alarmante, si aceasta va fi ultima mea postare, indiferent de ce se va mai spune aici... daca din cauza a catorva date tehnice ale unei folii de geam, ati ajuns sa faceti acest circ, in loc sa le puneti frumos la dispozitie, imi dau seama de calitatea dumneavoastra ca si comercianti, si a produsului pe care-l comercializati...

Last edited by xelybry; 26-05-12 at 06:21.
xelybry is offline   Reply With Quote
Old 26-05-12, 12:48   #294
cataxxl

Stage 3
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 77
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

Quote:
Originally Posted by xelybry View Post
dragul meu APLICATOR AUTORIZAT esti penibil, si ceea ce ai facut, nu se numeste a aduce lamuriri la ceea ce am spus eu... ca sa aduci lamuriri, postai frumos fisa tehnica a produsului, si alea se chemau lamuriri...
n-am stiu ca, pentru a pune o folie pe geam iti trebuie vreo cativa ani de facultate...
n-am stiut deasemenea ca tu esti printre putini care vin cu bani de acasa ca sa faca masina unui client caci la 100ron cheltuiti CU USURINTA pe consumabile la fiecare masina, imi inchipui ca faci munca caritabila aproape...
nu-mi dau seama, tu pana la urma ce esti, aplicator sau importator, caci vad ca in final, iti adaugi la socoteala taxe vamale, transport international, tva, vama, etc...
situatia mea materiala, sau ce-mi permit sau nu, ar trebui sa fie ultima ta grija, deoarece dupa cum spui, esti un aplicator de folie, si deviza ta ar trebuii sa fie CAT MAI MULTI CLIENTI MULTUMITI...
daca tu unui curs de doua ore, in care te invata cum sa aplici o folie, ii spui cativa ani de experienta, si daca ai doua maini stangi si alea legate intre ele, si strici o gramada de folie pana te obisnuiesti s-o pui, atunci lasa-te de lucrurile astea, si apuca-te de altceva mai usor pentru tine... daca un sul de servetele, un sampon cu ph neutru, un pulverizator cu solutie de curatat geamuri, si un cutter costa 100ron, ma gandesc serios sa emigrez intr-o alta tara civilizata, acolo unde aceste produse nu cred ca pot depasi cu indulgenta 20ron... apropo, de ce oare nu ma mira faptul ca esti tot din Pitesti...

deja penibilul acestei situatii, a atins cote alarmante, si aceasta va fi ultima mea postare, indiferent de ce se va mai spune aici... daca din cauza a catorva date tehnice ale unei folii de geam, ati ajuns sa faceti acest circ, in loc sa le puneti frumos la dispozitie, imi dau seama de calitatea dumneavoastra ca si comercianti, si a produsului pe care-l comercializati...
Dupa ce am citit aceasta replica mi-am dat seama ca mi-am pierdut timpul explicandu-va cum stau de fapt lucrurile in realitate. Nu cunosc specificatiile foliilor auto despre care cereti detalii, eu am facut referire doar la ceea ce ma priveste pe mine si colegii mei de breasla cu privire la acuzele pe care le aduceti, deci CHIAR ADUC LAMURIRI LA CEEA CE ATI SPUS.
Probabil ca in meseria Dvs. de inginer in domeniul auto nu ati reusit creearea unui perpetuum mobile si acum incercati fara succes domeniul foliilor auto.
Citeam critica pe care o aduceati unui coleg de forum pentru greselile de ortografie si am inceput sa le numar pe ale Dvs. in cele de mai sus dar dupa ce am ajuns la 10 greseli am lasat-o balta. La capitolul "Limba Romana" ramaneti repetent.
Faceti ce faceti si iar ne aratati frustrarea cum ca aplicatorii castiga foarte mult, ma gandesc ca poate asta va macina cel mai tare. Probabil ca din acest motiv nu folositi pronumele personal de politete asa cum fac eu in dialogul cu Dvs. Sunteti si nepoliticos prin urmare.
Informatiile pe care le-ati obtinut referitoare la materialele consumate sunt valabile AMATORILOR. Nu se folosesc materiale din comert pentru rezultate profesionale.
Cunosc destul de bine logistica importurilor din afara Comunitatii Europene, costurile si cheltuielile, tocmai pentru asta am aratat din ce se compune pretul final al produsului. Nu este necesar sa va mai stoarceti mintea pentru a afla daca sunt importator sau aplicator.
Intr-adevar doresc cat mai multi clienti multumiti dar Dvs. nu puteti avea statutul de client pentru ca nu va puteti permite serviciile noastre.
Poate ca la indemanarea si inteligenta Dvs. un curs de doua ore va poate ajuta sa realizati lucrari de calitate. Dar din cate observ nu sunteti bine pregatit in nici un domeniu, asa cum nu ati excelat in meseria de inginer in 20 de ani mi-e greu sa cred ca puteti intelege ceva in 2 ore de curs. Stiu sigur ca nu toate mustele fac miere.
O sa ma opresc aici, m-am coborat de doua ori la mintea Dvs.
Deja colegii de forum au inteles cine are dreptate.
Sfatul mei este sa incercati in alt domeniu, cel al foliilor va depaseste. Poate n-ar fi rau sa studiati gramatica limbii romane, este chiar jenant ca un inginer cu experienta sa foloseasca virgula intre subiect si predicat.
cataxxl is offline   Reply With Quote
Old 04-06-12, 15:32   #295
crinel_baronu

Stock
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 1
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

Eu nu inteleg un lucru: vine omu', intreaba, se lamureste dupa raspuns, daca vrea cumpara, daca nu, NU, ce atatea discutii? Vrei folie cu garantie 7-10 ani? du-te la un aplicator si magazin preferat, la pret dublu/triplu, si gata. Asta e marfa/pret/calitate! Nu cred ca vanzatorul a obligat pe cineva sa cumpere, si da, daca as avea 100 Ron, de la el as cumpara pt ca e cel mai bun pret/calitate. Daca maine castig la loto, imi permit sa dau 500 Ron la alti producatori.
crinel_baronu is offline   Reply With Quote
Old 21-06-12, 22:47   #296
lazar.ionut

Stock
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 1
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

Salut, spune-mi te rog daca folia dark black de la alfarom trans are tenta mov am decompletat 2 geamuri de pe spatele masinii si vreau sa pun aceeiasi folie pentru ca folia de pe luneta este cu tenta mov, si e pusa tot la voi la pitesti.Crezi ca ma poti ajuta si pe mine cu folia de care am nevoie?
Multumesc frumos! Ionut..
Astept raspunsul tau.
O zi buna !
lazar.ionut is offline   Reply With Quote
Old 22-06-12, 07:58   #297
alfaromtrans

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 526
Default Re: Folie omologata cu certificat R.A.R. la 100RON 6m*0.5m

Quote:
Originally Posted by lazar.ionut View Post
Salut, spune-mi te rog daca folia dark black de la alfarom trans are tenta mov am decompletat 2 geamuri de pe spatele masinii si vreau sa pun aceeiasi folie pentru ca folia de pe luneta este cu tenta mov, si e pusa tot la voi la pitesti.Crezi ca ma poti ajuta si pe mine cu folia de care am nevoie?
Multumesc frumos! Ionut..
Astept raspunsul tau.
O zi buna !
nu are tenta de mov.
alfaromtrans is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -