Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Reply
 
Thread Tools
Old 09-07-12, 23:05   #1
arghiroiandrei

Stock
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 3
Default Montam Folie Auto Llumar incepand de la 250 ron!

Montam Folie Auto Llumar incepand de la 250 ron!

Garantie 7 ani!

Programari la: 0765489362

LLUMAR - este cel mai mare si recunoscut producator de folie auto pentru geamuri plane si auto(geamuri fumurii legale). LLUMAR este de asemenea singurul producator in domeniu care efectueaza toate operatinuile tehnologice de fabricare a folie auto pentru geamuri, exclusiv in fabrica lor.
Masinile cu geamuri fumurii legale prin aplicarea de folie auto pe geamuri dau un aspect placut. Avand aplicata folie auto pe geamuri ai protectie solara prin beneficiile oferite de stratul de filtrare al razelor UV pe care il contine folia auto solara. Montarea de folie auto antiefractie si geamurile fumurii legale pe care le poti obtine la firma noastra se efectueaza in conformitate cu standardele cerute de catre CPFilms Inc.
Din ce in ce mai multi proprietari de masini din tara noastra si-au aratat interesul pentru a conduce o masina cu geamurile fumurii prin montarea de folie auto solara. E timpul sa te bucuri de avantajele oferite de a conduce o masina cu geamuri fumurii legale. Noi aplicam folie auto autorizata si montam aceasta folie in conformitate cu legea. Montam folie auto care in prealabil a fost omologata de Registrul Auto Roman.
arghiroiandrei is offline   Reply With Quote
Old 12-07-12, 23:33   #2
alexandru78

Stage 5
 
alexandru78's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 378
Member of:
[Streetline-CCC]
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Montam Folie Auto Llumar incepand de la 250 ron!

Un pret pt vectra c luneta si laterale spate... Si o locatie
Ms
alexandru78 is offline   Reply With Quote
Old 21-07-12, 12:04   #3
Lymbutza

Stage 5
 
Lymbutza's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,292
Default Re: Montam Folie Auto Llumar incepand de la 250 ron!

salut . Cat ma costa si pe mine pt un E36 sedan lateralele fata , 27% vizibilitate , fara autorizatie si vin eu direct cu geamurile date jos !
Lymbutza is offline   Reply With Quote
Old 24-07-12, 12:39   #4
cezar_llumar

Stage 2
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 30
Default Re: Montam Folie Auto Llumar incepand de la 250 ron!

Buna ziua,
Am horatat sa intru si eu cu un post pe acest forum de folii auto pentru a clarifica cateva lucruri, neclare pentru viitorii clienti de folie.
Sunt angajat la firma SC. SOLSEC SRL, unic importator al foliilor marca LLumar, marca sustinuta de foarte multi aplicatori de pe acest forum. Orice client care intra pe acest forum, se poate pacali foarte usor. Pentru a avea garantia unei foarte bune lucrari si certitudinea ca pe masina dvs. s-a montat folia LLumar pentru care ati platit, va rugam sa intrati pe site-ul
W W W LLumar R O , si sa cautati un numar de telefon unde orcine va poate da detalii legate de aplicatorul cu care ati intrat in contact ,daca lucreaza cu folie de calitate marca LLumar. Cat de greu este sa intri pe site si sa suni, sau sa trimiti mail cu datele aplicatorului si adresa unde monteaza folia, iar datoria noastra este sa-ti clarificam temerile si suspiciunile. Un aplicator LLumar trebuie sa aibe un atelier unde sa nu se genereze praf, sa fie inchis, izolar si sa fie luminat foarte bine.
Sper ca acest post va fost de mare ajutor atat pentru clintii care doresc sa isi monteze pe masina sa folie LLumar, dar, si pentru adevaratii montatori de folie LLumar.
Pentru alte detalii va asteptam telefoanele dvs. sau mail-urile!


O zi placuta!
cezar_llumar is offline   Reply With Quote
Old 24-07-12, 14:06   #5
coco_stancu

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 767
Default Re: Montam Folie Auto Llumar incepand de la 250 ron!

Argiroi, pune poze tata cu ce ai facut pana acu sa vada lumea ca stii ce faci si ca nu esti de ieri de azi in industria asta. App. nu ar strica sa spui si de masinile facute pt. aia de la guvern si de restu, asa zic si eu....in rest pace. Si da burta jos ca nu-ti sta bine ))
coco_stancu is offline   Reply With Quote
Old 12-08-12, 22:08   #6
ClioSymbol

Stage 1
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 19
Default Re: Montam Folie Auto Llumar incepand de la 250 ron!

Quote:
Originally Posted by cezar_llumar View Post
Buna ziua,
Am horatat sa intru si eu cu un post pe acest forum de folii auto pentru a clarifica cateva lucruri, neclare pentru viitorii clienti de folie.
Sunt angajat la firma SC. SOLSEC SRL, unic importator al foliilor marca LLumar, marca sustinuta de foarte multi aplicatori de pe acest forum. Orice client care intra pe acest forum, se poate pacali foarte usor. Pentru a avea garantia unei foarte bune lucrari si certitudinea ca pe masina dvs. s-a montat folia LLumar pentru care ati platit, va rugam sa intrati pe site-ul
W W W LLumar R O , si sa cautati un numar de telefon unde orcine va poate da detalii legate de aplicatorul cu care ati intrat in contact ,daca lucreaza cu folie de calitate marca LLumar. Cat de greu este sa intri pe site si sa suni, sau sa trimiti mail cu datele aplicatorului si adresa unde monteaza folia, iar datoria noastra este sa-ti clarificam temerile si suspiciunile. Un aplicator LLumar trebuie sa aibe un atelier unde sa nu se genereze praf, sa fie inchis, izolar si sa fie luminat foarte bine.
Sper ca acest post va fost de mare ajutor atat pentru clintii care doresc sa isi monteze pe masina sa folie LLumar, dar, si pentru adevaratii montatori de folie LLumar.
Pentru alte detalii va asteptam telefoanele dvs. sau mail-urile!


O zi placuta!
Revin si eu pe acest post cu urmatoarele dorinte:

Va pot intreba de ce nu listati pe website-ul dvs. lista montatorilor de folii Llumar din intreaga tara? De ce trebuie sa fim mai platim si niste eurocenti companiilor de telefonie ??? De asemenea pot vedea pe website-ul dvs. o lista cu garantiile la foliile auto? Perioada garantiei si la ce se refera garantia si nu in ultimul rand care sunt conditiile de garantare? Cine garanteaza folia si cine manopera? Etc!
Din cate vad eu aveti aceste lucruri clasificate "top secret" sau mi se pare mie? Vreau sa vad si eu pentru ce Llumar este atat de renumit si in acelasi timp nu vad nicaieri pe website-ul oficial aceste "mici" detalii foarte importante pentru mine... si cred eu si pentru alti posibili clienti. Consider ca aceste informatii (cel putin pentru o firma de top) sunt obligatorii sa le transmiteti clientului final, prin toate mijloacele de informare/prezentare pe care le aveti si sa mai lasati balta marketigul de tip " eu sunt cel mai tare, dar nu spun nimic"
Nu aruncati vina pe un montator sau altul ca pune sau nu folii Llumar ci mai bine ar fi sa va uitati un pic la voi in ograda ....si sa ne precizati unde pot sa-mi pun folii Llumar in Romania si in ce conditii! Nu iau apararea acestui montator (habar nu am cine este) dar mi se pare ca voi considerati ca toti clientii sunt tampiti si inainte de da niste milioane pe o folie trebuie sa stiu din oficiu si care sunt garantiile voastre, unde pot monta folia, etc. Mai mult imi cer sa dau telefon ..... in era internetului. Sincer am avut multe retineri inainte de a scrie aceste lucruri dar chiar nu m-am putut abtine. Mai ales ca in tara asta pe toti montatorii pe care i-am intrebat pun folii Llumar (cu certificate contrafacute) si cand colo marea lor majoritate pun alte folii ... nu Llumar!!!

Deci pentru noi clientii: va rog sa va faceti treaba ... informati-ne!

Sanatate!


Va multumesc !
ClioSymbol is offline   Reply With Quote
Old 24-08-12, 18:33   #7
cosmin_uau

Stage 5
 
cosmin_uau's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 922
Default Re: Montam Folie Auto Llumar incepand de la 250 ron!

salut cat ma costa de pus folie la o solenza toata si unde aveti sediu?
cosmin_uau is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -