Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Reply
 
Thread Tools
Old 20-03-07, 16:08   #76
clubbed

Stage 5
 
clubbed's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 565
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

Pentru folia LLUMAR luneta+laterale spate+laterale fata costa 403 RON(spate)+184 RON (fata) . Preturile nu includ T.V.A. . Transparenta foliilor variaza intre 70%(folia autorizata pentru lateralele fata) si 5%.

Preturile includ montajul,certificatul de calitate si garantie + certificatul de conformitate R.A.R. care atesta ca foliile sunt omologate si montate la un centru autorizat ,fiind astfel permise in trafic!
__________________
EXPERT FOLIE AUTO - SALONUL DE COSMETICA PENTRU MASINA TA - APLICARE PROFESIONALA DE FOLIE AUTO - Detalii si programari : 0726.728.218 / www.expertfolieauto.ro
clubbed is offline   Reply With Quote
Old 02-04-07, 21:42   #77
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

Clubbed...am si eu un fiat Seicento din 2003 si doresc sa ii pun folii pe geamuri dupa tipul: luneta+laterale spate- folie LLumar transp.5%
laterale fata - folie Samurai transp.70%...problema este ca sunt din Roman si nu imi permit sa vin pana la unul din centrele dv. pentru aceasta foliere. Intrebarea mea este...folile Samurai sau Lumar vin in cutia lor cu acest certificat RAR sau firma Dv. ofera la foliere aceste autorizatii RAR???...

In alta ordine de idei, daca imi foliez masina in alte saloane de prin Roman ar fi posibil sa imi ofere certificat RAR?? (asta in cazul ca respect prevederile la transparenta geamurilor pe fata)...sau cat ma ajunge separat aceasta autorizatie??? (de la voi de ex...doar autorizatia RAR)

Sperand ca am fost inteles multumesc anticipat si astept un reply. Va multumesc
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 20:54   #78
shakalu

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 129
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

Salut , cam cat dureaza sa puneti folie pe luneta , laterale fata + spate la un Opel Corsa modelu nou?
shakalu is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 20:58   #79
clubbed

Stage 5
 
clubbed's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 565
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

@morpheusmaster: Certificatul de conformitate R.A.R. se ofera de catre firma noastra...la aplicarea de folii impreuna cu niste stickere care se monteaza intre folie si geam. Nu se poate oferi doar autorizatia..asta ar insemna sa facem o ilegalitate.

@shakalu: Intrucat nu se demonteaza nici geamurile si nici fetele de la usi operatiunea dureaza maxim 3 ore!
clubbed is offline   Reply With Quote
Old 04-04-07, 00:13   #80
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

Am inteles Clubbed. Ms mult. Intre timp am fost si eu prin oras prin unele locuri de care nici nu stiam k exista apai sa faca si tuning si am vazut xact despre ce folii este vb, despre ce stikere este vb si autorizatii si tot. Multumesc mult de tot oricum. Toate cele bune in continuare
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 05-04-07, 00:24   #81
shakalu

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 129
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

Ok, merci de raspuns , mai am o intrebare , trebuie nr. masini? adik talonu? ca eu iau masina si pana fac actele am nr rosii, trebuie trecut nr. masini pe autorizatie?
shakalu is offline   Reply With Quote
Old 08-04-07, 14:20   #82
liwiu_evo

Stage 4
 
liwiu_evo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 291
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

pt un opel vectra A hatchback cat ar costa (luneta shi geamuri spate 70% shi gemuri fata 20%). shi ce tipuri de folie montati? (normala, antiefractie...)
liwiu_evo is offline   Reply With Quote
Old 08-04-07, 18:55   #83
Razvann

Stage 5
 
Razvann's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 313
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

Salut..un pret doar pt luneta pt opel astra g 3 usi..?
Razvann is offline   Reply With Quote
Old 08-04-07, 20:12   #84
liwiu_evo

Stage 4
 
liwiu_evo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 291
Talking Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

nu, e vb de vectra, nu astra. shi eprimul model de vectra.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	opel vectra hatchback.jpg
Views:	166
Size:	106.0 KB
ID:	247695  
liwiu_evo is offline   Reply With Quote
Old 08-04-07, 20:14   #85
Razvann

Stage 5
 
Razvann's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 313
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

..eu am cerut pret..
Razvann is offline   Reply With Quote
Old 18-04-07, 20:02   #86
bradix

Stock
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

Pentru o Octavia Tour, 4+1, Llumar, luneta si laterale spate o varianta inchisa, iar laterale fata ceva mai deschis dar mai inchis decat versiunea omologata la cat ar ajunge?
bradix is offline   Reply With Quote
Old 22-04-07, 22:05   #87
crys2202

Stage 5
 
crys2202's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 401
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

pt un golf 3 spate si laterale-spate cat costa si unde aveti reprezentanta in timisoara daca vrei sa-mi spui te rog. trebuie progamare? rog raspuns.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	BWK 1.jpg
Views:	106
Size:	471.9 KB
ID:	255650  
crys2202 is offline   Reply With Quote
Old 22-04-07, 22:08   #88
Razvann

Stage 5
 
Razvann's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 313
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

salut...un pret doar pt luneta..se poate...?
ms
Razvann is offline   Reply With Quote
Old 23-04-07, 17:08   #89
sorincis

Stage 1
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 11
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

Cam astea ar fi apx (vezi atasament)
Attached Files
File Type: pdf 48ac8b16-preturi-folie-site.pdf (207.2 KB, 524 views)
sorincis is offline   Reply With Quote
Old 23-04-07, 17:44   #90
kegpr

Stage 3
 
kegpr's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 158
Default Re: OFERTA SPECIALA!Cele mai bune FOLII AUTO(SUA)-LLUMAR-autorizateRAR,garant.5ANI

Quote:
Originally Posted by clubbed View Post
@Luckyan:Luneta+laterale spate costa:290 RON folie SAMURAI ,garantie 3 ani
430 RON folie LLUMAR , garantie 5 ani
600 RON folie 3M ,garantie 7 ani.

@kegpr: luneta+ laterale spate : 290/430/600 RON (Samurai/LLumar/3M)
laterale fata autorizate (transp. 70%) : 120 RON - folie Samurai / 200 RON - folie LLumar.
M-am hotarat. Preturile vor include TVA pt mine .
Vreau folie Samurai , medium inchisa, pe luneta si laterale spate. Cand // cum // unde ?

Merci,
Mihai
kegpr is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -