Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-10-09, 12:36   #46
ulie.cozmi

Stage 5
 
ulie.cozmi's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,707
Member of:
[VW]
Default Re: Cumpar abtipilde + certificat folie

astepta pana gasesti cu 50 de lei sau mai putin...pana atunci tine masina in garaj sau da folia jos..daca nici cu 100 de lei nu e bine,pai ce mai vrei...e pomana si asta!
hai bafta
__________________
Bmw E30 proud owner !

- >Dezmembrez Bmw e30 (ursulet)
ulie.cozmi is offline  
Old 12-10-09, 12:38   #47
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Cumpar abtipilde + certificat folie

Quote:
Originally Posted by ulie.cozmi View Post
astepta pana gasesti cu 50 de lei sau mai putin...pana atunci tine masina in garaj sau da folia jos..daca nici cu 100 de lei nu e bine,pai ce mai vrei...e pomana si asta!
hai bafta
Deci nu ma intereseaza folia, pentru ca masina e foliata deja (doar autorizatia+ abtipildele) .

ps. Thread'ul nu mai este pentru mine, ci pentru un prieten.
VaLeX is offline  
Old 12-10-09, 12:40   #48
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Cumpar abtipilde + certificat folie

Quote:
Originally Posted by VaLeX View Post
Te oftici ? Vezi-ti de folia ta, mi-ai facut oferta , ti-am refuzat-o, sau sunt singurul tau client pe anul acesta si incerci sa nu ma pierzi.

Valabil ...de-a dracu'
Prietene sincer nu vreau sa ne certam sau mai stiu eu ce.....doar pentru ca esti penibil, prin chestia asta am scris aici.....ce oferta? nu ti-am dat nici o oferta, doar ti-am zis ca mi se pare ca mai am vreo 2 certificate ratacite prin masina, ca mi-am pus pe masina folie de vreo 5ori, dar intre timp le-am dat direct aici la mine, n-a fost nevoie de transport prin tara.
Asa ca sincer n-am pentru ce sa ma oftic....dar incercam, sau macar incerc sa-ti zic sa iei dreaq una noua de la chioscul de piese din colt sa nu mai faca lumea mijto de tine p-aici ca te zgarcesti la 20-30lei
Spor la cautat/gasim abtipilde + certificat folie

"Thread'ul nu mai este pentru mine" - Nu mai incerca sa iesi acum.....din oala.....esti deja bagat in ea

Last edited by GOGU_VL; 12-10-09 at 12:46.
GOGU_VL is offline  
Old 12-10-09, 12:47   #49
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Cumpar abtipilde + certificat folie

Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Prietene sincer nu vreau sa ne certam sau mai stiu eu ce.....doar pentru ca esti penibil, prin chestia asta am scris aici.....ce oferta? nu ti-am dat nici o oferta, doar ti-am zis ca mi se pare ca mai am vreo 2 certificate ratacite prin masina, ca mi-am pus pe masina folie de vreo 5ori, dar intre timp le-am dat direct aici la mine, n-a fost nevoie de transport prin tara.
Asa ca sincer n-am pentru ce sa ma oftic....dar incercam, sau macar incerc sa-ti zic sa iei dreaq una noua de la chioscul de piese din colt sa nu mai faca lumea mijto de tine p-aici ca te zgarcesti la 20-30lei
Spor la cautat/gasim abtipilde + certificat folie

"Thread'ul nu mai este pentru mine" - Nu mai incerca sa iesi acum.....din oala.....esti deja bagat in ea
Vezi cui i-am dat "QUOTE" si apoi imi povestesti ce si cum. Nu ma adresam tie. Fii mai atent. Ms de sfat , dar chiar nu incerc sa ma scot. Ce , daca scriam ca nu sunt pentru mine , apareau ofertele ?
VaLeX is offline  
Old 12-10-09, 13:08   #50
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Cumpar abtipilde + certificat folie

OK....my bad
GOGU_VL is offline  
Old 20-01-10, 09:09   #51
bc02bps

Stage 2
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 39
Default Re: Cumpar abtipilde + certificat folie

Mai esti interesat? 0742 776 322
bc02bps is offline  
Old 20-01-10, 13:07   #52
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Cumpar abtipilde + certificat folie

Am vb la tel ...Salut !
VaLeX is offline  
Old 30-01-10, 17:17   #53
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Cumpar abtipilde + certificat folie

Thread Inchis ! Multumesc
VaLeX is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -