Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Piese Auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-06-09, 20:37   #1
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default RCA ieftin pentru pers.peste 30 ani si motoare mari

Inchei asigurari auto cu cele mai mici tarife existente pe piata pentru persoanele cu varsta peste 30 ani.(le fac si celor cu varsta sub 30 ani dar suma este mult prea mare fata de ce se poate gasi la aceasta data pe piata )
Reducere 15% pentru parinti cu copii minori(este cea mai mare reducere ce se aplica)
Reducere 5% la incheierea unei polite valabile un an de zile.La incheierea acestei polite de un an de zile beneficiati si de o tractare gratuita in limita a 100 km ca bonus.
Reducere 5% de fidelitate(se aplica in cazul in care mai aveti incheiata o polita la aceasta firma de asigurari)
Reducere 5% o acord membrilor forumului(conditia sa aiba minim 50 posturi)
Conteaza foarte mult grupa in care este incadrat orasul in care locuiti(cei care locuiesc in orase,altele decat resedintele de judet au cele mai mici valori ale RCA-ului).Eu de exemplu la vectra C cu motor de 1,9 cdti am platit suma de 165 lei pentru 6 luni(sunt o persoana cu varsta peste 30 ani cu copil minor si care locuiesc in Dorohoi,jud.Botosani.)
Contravaloarea RCA-ului se va achita intr-un cont ce va fi furnizat de mine(pe privat) iar dupa ce primesc confirmarea platii inchei polita urmand ca dvs.sa o primiti acasa in functie de modalitatea de transport aleasa de fiecare in parte.(curier,posta,etc)
Pentru calcul exact al politei RCA sau mai multe relatii nu ezitati sa folositi forumul,adresa de messenger hot77cmc sau numarul de telefon 0751130101.
Am evitat sa divulg numele societatii de asigurare pentru a nu se considera reclama gratuita.
Pentru calculul valorii RCA-ului va rog sa imi spuneti:
1.Varsta(cei cu varsta sub 30 ani ii rog sa se abtina,contravalorea RCA-ului este mult prea mare asa ca o sa fiu sincer si o sa va rog sa cautati in alta parte unde gasiti mai ieftin)
2.Localitatea unde are domiciliul proprietarul masinii(pentru a putea incadra in grupa corespunzatoare de risc,sunt 4 grupe de risc)
3.Daca este parinte al unui copil minor(se aplica o reducere de 15% care nu e deloc de neglijat)
4.La cine are incheiat in prezent polita de asigurare.
Fata de pretul de lista practicat de societatea de asigurari fac discount de 5% membrilor forumului
La incheierea unei polite valabile 1 an de zile se ofera o tractare gratuita in limita a 100 km.
Targetul meu sunt asadar persoanele peste 30 ani cu masini cu cilindree mare 1.8-2.0 si peste 2000 cmc si care au domiciliul in orase neresedinta de judet precum si persoanele juridice(la acestea tarifele sunt foarte bune fata de celelalte societati de asigurari)
Pentru calculul exact al valorii va rog sa intrebati pe forum eu urmand sa va raspund aici la toata lumea sau id.hot77cmc sau 0751130101
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	6 luni.jpg
Views:	58
Size:	438.4 KB
ID:	954187   Click image for larger version

Name:	12 luni.jpg
Views:	55
Size:	417.0 KB
ID:	954188  
__________________
merg ca melcul cu casa dupa mine
HOT is offline  
Old 11-06-09, 19:37   #2
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: RCA ieftin pentru pers.peste 30 ani si motoare mari

Am uitat sa precizez ce e mai important:Cilindreea motorului
HOT is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -