Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-07-05, 02:20   #1
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Florica se retrage din NSL

Quote:
-Deoarece mi-sa propus o formula a NSL care nu-mi convine , nici mie nici altor fondatori si mai ales ca nu au fost de acord ca NSL sa participe la toate evenimentele organizate indiferent de Organizator , eu Florian ma retrag din NSL.
-Acest aspect atrage dupa sine si parti pozitive si negative.
-\"No Speed Limit\" nu poate functiona cu aceasta denumire. Am mentionat mai sud de ce.
-Eu de astazi incep demersurile pentru creearea unei noi formatiuni si in scurt timp va voi comunica (numele formatiunii , membrii fondatori si alte detalii). de aceasta data voi fi foarte atent pe cine am langa mine.
-Nu port ranchiuna la nimeni probabil asa trebuia sa fie , dar orice inceput are si un sfarsit........mai devreme sau mai tarziu.
-Sper ca prin retragerea mea apele se vor linisti sa putem pleca ca prieteni la Craiova .
Gratzian is offline  
Old 07-07-05, 02:23   #2
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
eu Florian ma retrag din NSL
continuam discutiile aici, in speranta ca nu vor urma aceeasi linie ca in topicul pe care a trebuit sa opresc comentariile.
Gratzian is offline  
Old 07-07-05, 11:35   #3
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default

Da nu e nimic nou, maine poate se razgandeste.
aviator is offline  
Old 07-07-05, 15:45   #4
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

ce te face sa crezi ca maine florica nu se mai retrage din NSL ?
GolfuletzS is offline  
Old 07-07-05, 22:17   #5
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Da eu m-am retras din NSL cu tot cu cei care ma substin si cu numele de NSL. Ce pregatim este cu mult peste asteptarile unora si va contrazice toate acuzele aduse mie. Nu sufar de mine , nu cresc in inaltime si nici nu-mi fac vre-o vila fara sa muncesc fiecare banut .
-Cu respect pentru toti oamenii din Racing-ul Romanesc propun ca acest topic sa fie inchis cat si cel cu Cutremurul in care s-a cutremurat numai 3 persoane.
-Pentru mine aceste doua topicuri sunt inchise.
-Sa auzim de bine si de la altii ca de la noi ve-ti afla in curand!!!
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 07-07-05, 22:23   #6
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

done..
l-am inchis..
dincolo, mai stam seara asta, ca au fost prea multe persoane implicate in discutie, sa nu lezam nimanui dreptul la replica...
cine ce are de zis, sa zica seara asta, apoi il inchidem si pe celalalt, si poate uitam de partea tensionata a povestii asteia
Gratzian is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -