Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Reply
 
Thread Tools
Old 13-05-05, 02:27   #1
CLONA

Stock
 
CLONA's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3
Default eu sunt CLONA

sa ma prezint eu sunt CLONA

de ce? pt ca pot sa imi spun punctul de vedere linistit sau linistita... (asta ca sa va ingreunez presupunerile, dar de acum voi vb aleator, la masculin sau feminin)
apoi, pot sa accept sau sa contest contraargumentele voastre, si nu pot fi jignita, mai ales, in momentul in care nu aveti alte argumente.

sunt o clona dragutza si inofensiva a unei persoane reale, si practic, va cunosc pe multi dintre voi.

sunt 4 persoane care stiu si din cine s-a luat celula care m-a generat

ca o clona de bun simt, folosesc un proxi dragalas, pe care il iubesc, va rog sa nu va bagati in relatia noastra speciala.

daca am punctat descrierea mea, va fac si o declaratie...

clona fiind, nu inseamna NEAPARAT ca ceea ce spun nu este adevarat, sau ca mint, sau ca exagerez... o sa incerc sa va dovedesc, si nu o sa dau niciodata motive unui moderator sa ma baneze.


poate v-am plictisit, cu declaratii, dar am vrut sa fiu politicos/politicoasa
si intai sa ma prezint, ca sa nu existe nici un dubu asupra mea.

de maine, voi incepe un miniserial al sinceritatii mele.
sa nu se sperie cei care vor citi aici cate ceva si o sa se chinuie sa isi aduca aminte cui au spus...
o sa ne distram impreuna, ok?

bafta multa, va iubesc
CLONA is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 06:23   #2
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

tare de tot asta
cred ca o sa lansam un nou concurs......\"recunoasteti personajul\"
premiu cred ca ar trebui sa fie acceptarea clonei fara banarea userului.
dar daca descoperim userul cu clona nu mai are farmec clona.
pe de alta parte mai e un 1% de incertitudine
ce tampenii debitez si io la 8 dimineata
COObra is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 07:12   #3
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

hahaha....a innebunit lupii clona..hahaa
aR99bMw is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 07:24   #4
Michael

Stage 5
 
Michael's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,160
Member of:
[Insomnia]
[VW]
Default

a innebunit lupu rau de tot !

dar de ce nu postezi cu numele real cine esti ? si te ascunzi asa ?
Michael is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 08:57   #5
RaveBoy

Stage 5
 
RaveBoy's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 302
Member of:
[AfterDark Racing]
Default

ceea ce am inteles eu este ca tu ai ceva de supus si nu vrei sa se stie cine a spus ???? Corect sau nu ???
RaveBoy is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 09:07   #6
diavolo2k_mrc

Stock
 
diavolo2k_mrc's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3
Member of:
[Midnight Racers]
Default

ce o sa-mi placa ..deabia astept.....cred ca sunt o gramada care sutn curiosi . .. nu-i asa cobra .... ...vezi ca incerc sa te ajung....
diavolo2k_mrc is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 09:16   #7
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"COObra\"
cred ca o sa lansam un nou concurs......\"recunoasteti personajul\"
SE ofera ca premiu pentru recunosterea personajului o bomboana de ciocolata cu crema de menta, rog seriozitate
200SX is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 09:37   #8
the_mav

Stage 5
 
the_mav's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 599
Default

Quote:
SE ofera ca premiu pentru recunosterea personajului o bomboana de ciocolata c ucrema de menta, rog seriozitate
deci... dupa o analiza temeinica a personajului, pot spune ca sunt primul care a aflat despre cine este vorba: este vorba despre peroana care a jucat in telenovela cu acelasi nume difuzata pe acasa, tvr 2, tvr1, sau ce post o fi fost... :P :P
numai ca inka nu sunty sigur daca Marimar era verishoara lui, sau era numai frate cu Marielena... iar pana la urma, Don Carlos shi Querida era parintzii lui sau nu... ca atunci cand s-au certat tatal vitreg cu Isaura, l-a impuscat ala de pe un cal shi cand shi-a revenit din coma la spital a aflat ca are un copil cu servitoarea... :P :P

deci: rog pe domnu' 200sx sa-mi dea \"de menta\" mie shi bomboana sa o tzina pt el.. ca e baiat de treaba shi imi spune si mie ge garrett am pe saabul meu :P ... ca nu imi merge netul bine si nu prea pot cauta modelul turbinei, iar manualul e in flamanda
__________________
www.mavturism.ro
STEP ON IT & FLY TO HEAVEN...
Proud owner of SAAB...car for the moment, planning for a plane...
the_mav is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 09:54   #9
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Michael\"
a innebunit lupu rau de tot !

dar de ce nu postezi cu numele real cine esti ? si te ascunzi asa ?
Haide mah, chiar e asa de greu sa-ti dai seama ??? Sa moara Beni Benassi daca nu-ti dai seama...
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 19:26   #10
RaveBoy

Stage 5
 
RaveBoy's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 302
Member of:
[AfterDark Racing]
Default

Quote:
de maine, voi incepe un miniserial al sinceritatii mele.
Nimik???
RaveBoy is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 19:38   #11
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"the_mav\"
deci: rog pe domnu' 200sx sa-mi dea \"de menta\" mie shi bomboana sa o tzina pt el.. ca e baiat de treaba shi imi spune si mie ge garrett am pe saabul meu :P ... ca nu imi merge netul bine si nu prea pot cauta modelul turbinei, iar manualul e in flamanda
bomboana si nici \" de menta\" nu o primesti pentru ca ai dat un raspuns incomplet

cat despre turbina da si tu mai multe detalii exact ce motor ai, in principiu
optez pentru un T25 apoi pt un GT17 nu stiu ce motor ai si din ce an este masina. (foarte bun intercoolerul tau pentru un upgrade la masina mea - poate le imperechem odata puii ii impartim)
200SX is offline   Reply With Quote
Old 13-05-05, 21:22   #12
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"diavolo2k_mrc\"
ce o sa-mi placa ..deabia astept.....cred ca sunt o gramada care sutn curiosi . .. nu-i asa cobra .... ...vezi ca incerc sa te ajung....
nu trebuie sa ma ajungi. daca spui ceva pertinent nu conteaza numarul de posturi.
pur si simplu am mai multe ca tine. credeam ca ai inteles ca la altceva ma referisem atunci.
COObra is offline   Reply With Quote
Old 14-05-05, 04:48   #13
CLONA

Stock
 
CLONA's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3
Default

buna seara !!

va multumesc, is foarte incantata ca si clona ce sunt de atentia si interesul vostru... e si normal, nu? clona este de genul feminin, asa ca adora atentia...
dar ca si orice femeie, daca nu justifica atentia, o pirdeeeeeeeeee

vroiam sa justific atentia voastra cu un episod pilot special, si ma gandeam asa: sa scriu despre modul aiurea in care se vede 4tuning? despre cum nu exista nici un regulament la curse, indiferent de cine sunt organizate? despre o chestie mai fierbinte? adica despre una din cele 2-3 femei prezente adica discutate, barfite, comentate.... sau alte chestii picante despre vre-un user \"marcant\"?

neeeeeeeee

i'm pissed off

pana si aici, unde ma prezentam asa dragalash, venira baietii buni sa se certe !!!! AICI !!! oameni buni, nu stiti ca sunt fata, chiar daca sunt clona!!! va rrrrrrrrrrrrrrog, nu faceti off-topic! spuneti ca ma iubiti, ca ma admirati, etc, ce vreti voi, dar nu va certati intre voi AICI !!!!!!!!!!!!
aveti tot 4tuningu la dispozitie pentru asta, nu?

va rog, ca o clona umila dar cinstita, declarata sa imi dati sprijin, moderatorilor, adminilor, sa nu ii mai lasati sa se certe, macar aici!!!

v-am promis ca nu va dau motive sa ma banati, bine? 4tuning? vreau doar ca umil user, care am deshis un topic de succes, dupa cum vedeti, nu sa ma sprijiniti pe mine, ci:

ori sa va faceti treaba, pe care ca amini sau moderatori ati consimtit-o, ori sa ma banati.. e asa simplu... CLICK, OK?

iar pt ceilalti!!! putina rabdare, daca avem timp. cine intelege este \"intelegator\"

asa ca daca nu sunt banat/banata, maine episodul pilot
CLONA is offline   Reply With Quote
Old 14-05-05, 10:44   #14
Michael

Stage 5
 
Michael's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,160
Member of:
[Insomnia]
[VW]
Default

sec
Michael is offline   Reply With Quote
Old 15-05-05, 01:37   #15
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

nu inteleg nimik din acest topic si ce legatura are el cu starea curselor dar mi`a atras atentzia
Psycho is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -