Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Reply
 
Thread Tools
Old 15-05-05, 01:49   #16
diavolo2k_mrc

Stock
 
diavolo2k_mrc's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3
Member of:
[Midnight Racers]
Default Re:

...si eu credeam ca ai inteles ca am facut o gluma ..... si cred ca esti un tip de treaba.....Si daca nu cumva ma insel ..cred ca ne si cunoastem (adik ne-am vazut o data ).... dar sa stii cas un tip de treba si nu am vrut sa te provoc la nimci ....oricum mai vedem noi ....
diavolo2k_mrc is offline   Reply With Quote
Old 15-05-05, 01:53   #17
diavolo2k_mrc

Stock
 
diavolo2k_mrc's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3
Member of:
[Midnight Racers]
Default

ideea cu clona din punctul meu de vedere e simpla.... cineva care incearca sa mai anime spiritele . dar cum am citit si mai sus \"SEC\" iar lumea se va satura ..de ea .........asa ca ar fi bine sa inceapa sa spuna ce are de zis
diavolo2k_mrc is offline   Reply With Quote
Old 15-05-05, 09:30   #18
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"diavolo2k_mrc\"
...si eu credeam ca ai inteles ca am facut o gluma ..... si cred ca esti un tip de treaba.....Si daca nu cumva ma insel ..cred ca ne si cunoastem (adik ne-am vazut o data ).... dar sa stii cas un tip de treba si nu am vrut sa te provoc la nimci ....oricum mai vedem noi ....
COObra is offline   Reply With Quote
Old 15-05-05, 22:46   #19
florin83
BMW Driver

Stage 5
 
florin83's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 959
Default

hmm.. ne-a mintit clona. ne-a amenintat cu povestea aia..

cred ca nu a mai gasit un proxy bun sa intre..:P
florin83 is offline   Reply With Quote
Old 16-05-05, 08:41   #20
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

Mai Clona, am observat urmatoarele doua puncte : nu esti din Bucuresti ( ai folosit is in loc de sunt) si doi dupa stilul in care descrii/povestesti/scrii ori esti GAY ori esti FEMEIE....

P.S.: si eu care n-am vrut sa ma duc la academia de politie...





PEACE
Mr.Nice is offline   Reply With Quote
Old 16-05-05, 17:10   #21
the_mav

Stage 5
 
the_mav's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 599
Default

deci... eu cred ca sunt cel mai dezavantajat... dupa ce ca am ghicit primul cine e clona, 200 sx nici nu mi-a gasit turbina (in hartii cica ar fi gt15, sa ma conving cand o sa ma uit bine la ea), nici nu mi-a mai dat \"de menta\"...
revenind... n'am vazut episodu' pilot de la Clona... da' poate l'or fi lansat pe caseta si DVD acum, asha ca merita cautat....

waitin'
__________________
www.mavturism.ro
STEP ON IT & FLY TO HEAVEN...
Proud owner of SAAB...car for the moment, planning for a plane...
the_mav is offline   Reply With Quote
Old 16-05-05, 18:11   #22
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

l-am gasit eu tras din sala umbla pe dc++ dar astept versiunea dvd RIP

PS: oare nu merge mutat la divertisment topicul asta ?!?

PPS: mav-ule zi tata exact ce motor ai si din ce an si oi vedea eu ce turbina ai, ca doar nu-s mama omida sa-mi dau seama ce ai tu acolo, bine ar fi daca ai avea un GT28, poate iti faci si tu un upgrade si-mi lasi mie GT28-ul, daca completezi raspunsul asupra identitatii clonei e posibil sa-ti dau tie bomboana, dara asa cu un raspuns incorect nu ar fi corect fatza de ceilalti sa-ti dau tie crema bomboanei.
200SX is offline   Reply With Quote
Old 16-05-05, 21:32   #23
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

de acord cu offtopicul la tine.
nu reusim sa urmarim tot forumul, ne bazam pe semnalarea de catre observatori.
sunt multe e facut, o sa punem poate un regulament mai clar
pana atunci, vad ca nu ai nimic de zis?
este topicul asta offtopic, sau tine de divertisment?
clona sau nu, ai ceva de zis, stergem topicul, sau mutm la divertisment
hotaraste-te repede
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 18-05-05, 04:33   #24
CLONA

Stock
 
CLONA's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3
Default

mii de scuze, domnule Administrator, am fost in deplina imposibilitate de a gasi un proxi dragalas pe care sa scriu...

vad ca pe mine ma certati, dar desi offtopicul de la mine l-am semnalat, lati recunoscut, dar nu a disparut, si doar ati fost \"semnalat\" !!!!

intleg ca ati fost prins in treburi \"importante\", in plus io mi-s rabdatoare, cum dumneavoastra vad ca nu sunteti.

asa, acum in lipsa mea vad ca s-au \"consumat\" cateva din subiectele care nu mai sunt asa de \"fierbinti\"

asa ca imi dau planul peste cap si nu bag episodul pilot, in care o sa va spun o neregula mare si reala a fetii aleia, lory, care a gresit mult mai grav decat va imaginati.

o sa va arat ca nici n-a concurat, desi se inscrisese, adica s-a plimbat putin pe acolo, costisitoare plimbare, draguto !

deci, maine despre asta, bine? daca merge proxi.
acum, vreau sa va jignesc putin, sa fiu la moda, cum doreste orice gen feminin, bine?
mersi de accept, vad ca nu refuza nimeni, multumesc, sarumana!

nu folosesc cuvinte grele, sa nu ma baneze nimeni, doar vo spun direct pe ocolite, la unii din voi, care se stie ei:

putina minte si multa pripeala!
pai, daca era dupa voi, si era banat domnul Sebastian, de fiecare data cand o cereati, apoi mai scria dansul asa frumos sa il cunoastem si noi ca om?
lasati oameni buni omul sa scrie ce ii cere inima, ca asa vedem si noi cum e inima dansului, nu?

acu sa v-o zic p-aia dreapta, nu inteleg? in loc sa va lasati provocati la mascarile dansului, mai bine cititi, ascultati, trageti cu zambetu'.
ce e asa rau? cand la teveu unu se dadea in stamba, precum iliescu, nu cred ca teveul il interzicea pe post, nu? sa fie, sa zica, sa vedem si noi.
ca magari ce suntem, nu?
acum, domnu administrator, stergeti frumos daca credeti ca am folosit cuvinte urate.
eu doar am jignit usor pe domnii useri ca nu ii duce mintea, pe unii in ei.
CLONA is offline   Reply With Quote
Old 18-05-05, 07:58   #25
Michael

Stage 5
 
Michael's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,160
Member of:
[Insomnia]
[VW]
Default

alo clona, ne mai tii mult cu serialul tau fermecat ??? amani de pe o zi pe alta, unde te crezi aici ? da drumu la serialul ala...
Michael is offline   Reply With Quote
Old 18-05-05, 10:42   #26
Soichiro
Guest
 
Posts: n/a
Default

Parca ar fi partea a 2-a la Razboiul Stelelor - Atacul Clonelor.
  Reply With Quote
Old 18-05-05, 17:46   #27
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

CLONA sau FANTOMA cum e corect?
As incerca un concurs cu o adevarata clona.
Asta e o provocare, cine poate intra chiar prin clonare.
Sa faci 100 de clone adica sa te multiplici, nu sa fi ceva imaterial un spirit doar o fantoma.
Cine poate e tare!
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 18-05-05, 17:50   #28
mikilol

Stage 2
 
mikilol's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 72
Default

hmmm....am o vaga banuiala cine esti, dar astept faptele ( adica \"miniserialul\")
mikilol is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -