hai sa vedem cine sparge gheatza, cine vrea si organizeaza un eveniment reusit si complex, cine trece de orgolii si colaboreaza cu toti care pot sa isi aduca aportul, mergand pana la cel mai proaspat pasionat de 16 ani care nu are carnet sau masina dar poate sa dea o mana de ajutor
DACA ORGANIZATORUL STIE CE SA CEARA SI CUI, CA UN BUN MANAGER
nu uitati ca nu exista concurenta, practic, in domeniu, inca ne luptam toti sa promovam, sa impunem existenta acestui sport !