Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-10-04, 04:05   #1
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default starea curselor partea 2

hai sa vedem cine sparge gheatza, cine vrea si organizeaza un eveniment reusit si complex, cine trece de orgolii si colaboreaza cu toti care pot sa isi aduca aportul, mergand pana la cel mai proaspat pasionat de 16 ani care nu are carnet sau masina dar poate sa dea o mana de ajutor
DACA ORGANIZATORUL STIE CE SA CEARA SI CUI, CA UN BUN MANAGER

nu uitati ca nu exista concurenta, practic, in domeniu, inca ne luptam toti sa promovam, sa impunem existenta acestui sport !
Gratzian is offline  
Old 05-10-04, 04:06   #2
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

exista concurenta numai la linia de start, nu? hai sa o dovedim !
Gratzian is offline  
Old 05-10-04, 05:16   #3
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si lasati jocurile de orgolii in pace, caci altfel, o sa deschid un topic in care o sa spun multe lucruri care o sa va faca de ras, ok?

inca o data, da?

ori:
puneti masinile la linie, si vedem cine iese primul
ori:
faceti o treba buna pentru toti, si pentru voi, faceti, caci interesul si atentia noastra e indreptata spre...
START !!!
Gratzian is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -