![]() |
starea curselor partea 2
hai sa vedem cine sparge gheatza, cine vrea si organizeaza un eveniment reusit si complex, cine trece de orgolii si colaboreaza cu toti care pot sa isi aduca aportul, mergand pana la cel mai proaspat pasionat de 16 ani care nu are carnet sau masina dar poate sa dea o mana de ajutor
DACA ORGANIZATORUL STIE CE SA CEARA SI CUI, CA UN BUN MANAGER nu uitati ca nu exista concurenta, practic, in domeniu, inca ne luptam toti sa promovam, sa impunem existenta acestui sport ! |
exista concurenta numai la linia de start, nu? hai sa o dovedim !
|
si lasati jocurile de orgolii in pace, caci altfel, o sa deschid un topic in care o sa spun multe lucruri care o sa va faca de ras, ok?
inca o data, da? ori: puneti masinile la linie, si vedem cine iese primul ori: faceti o treba buna pentru toti, si pentru voi, faceti, caci interesul si atentia noastra e indreptata spre... START !!! |
| All times are GMT +2. The time now is 21:01. |
- Copyright 2026 4Tuning