Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Consumabile

Consumabile Uleiuri, Filtre, Etc.

Reply
 
Thread Tools
Old 05-03-09, 15:30   #1
automed

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 55
Default Vand filtru aer WIX, Champion, LuberFiner import USA! comenzi piese auto online

Vand filtre aer pentru urmatoarele marci:
Alpina, Audi, BMW, Chrysler, Ford, Honda, Hyundai, Infinity, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mercedes Benz, Nissan, Opel, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Toyota, Volkswagen, Volvo, Viesmann.
Ofertele de filtre sunt de la producatorii americani: Wix, Champion si Luberfiner.
Se ofera factura!
automed is offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 19:47   #2
schumaker

Stage 4
 
schumaker's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 181
Default Re: Vand filtru aer WIX, Champion, LuberFiner import USA! comenzi piese auto online

O poza cu filtru pentru Ford,se poate ?Sunt filtre gen muscle cars '65-73' ?
schumaker is offline   Reply With Quote
Old 01-06-09, 08:31   #3
automed

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 55
Default Re: Vand filtru aer WIX, Champion, LuberFiner import USA! comenzi piese auto online

Quote:
Originally Posted by schumaker View Post
O poza cu filtru pentru Ford,se poate ?Sunt filtre gen muscle cars '65-73' ?
Te-as ruga sa-mi dai specificatiile masinii tale: modelul de la ford, anul fabricatiei, motor, kw/cp, o serie motor si/sau caroserie, tipul masinii si eventuale modificari daca i s-au adus. In principiu avem cam pt orice masina filtre si consumabile uleiuri etc. Multumesc.
automed is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 19:27   #4
schumaker

Stage 4
 
schumaker's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 181
Default Re: Vand filtru aer WIX, Champion, LuberFiner import USA! comenzi piese auto online

Ford Granada mk2,1978,2000cc,v6,60 sau 66/90cp,NY27533[attach][IMG]filtru sport[/IMG]
Attached Images
File Type: bmp filtru sport.bmp (791.1 KB, 40 views)

Last edited by schumaker; 02-06-09 at 19:50.
schumaker is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 19:55   #5
schumaker

Stage 4
 
schumaker's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 181
Default Re: Vand filtru aer WIX, Champion, LuberFiner import USA! comenzi piese auto online

EEEE ...... cam asa ceva ai?
schumaker is offline   Reply With Quote
Old 03-06-09, 08:15   #6
automed

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 55
Default Re: Vand filtru aer WIX, Champion, LuberFiner import USA! comenzi piese auto online

Quote:
Originally Posted by schumaker View Post
EEEE ...... cam asa ceva ai?
Salut am gasit filtru de aer dar nu stiu sigur daca este sport, ti-am atasat imaginea, pretul este de 46.5 ron de la Purolator. Am mai gasit si filtru ulei undeva pe la pretul de 27-30 ron.
poza filtrului de aer: (poza aproximativa luata dintr-un catalog)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	imagine.jpg
Views:	48
Size:	9.3 KB
ID:	947327  
automed is offline   Reply With Quote
Old 03-06-09, 20:29   #7
schumaker

Stage 4
 
schumaker's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 181
Default Re: Vand filtru aer WIX, Champion, LuberFiner import USA! comenzi piese auto online

Pai... ai vizionat poza care e atasata alaturi de datele tehnice ale masini ? Ti se pare tie ca seamana,nici pe departe.Acela nu e filtrul sport pe care il caut.Imi pare rau.Posibil ca acel filtru sa se potriveasca la alt tip de masina .
schumaker is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -