salut!vreau sa imi faci si mie plafonul la o alfa romeo 75!(plafonul este dat jos complet cu tot cu cartonul acela presat si panza aceea care il acopera,este doar plafonul la masina cel metalic,si vreu sa fac unul si de interior adica cel cu panza si cartonul acela presat sau placaj ce este?)
cat ma costa?astept un raspuns cat mai urgent!merci