Am vorbit cu tipa aia si mi-a zis ca a dat pe olcit 14 mil ( e din `86) dar acum nu prea mai vrea sa-l dea pt ca a bagat 13 mil in el in reparatii, cica a facut setul motor, a schimbat discul de ambreiaj si mai multe ....i-am zis ca daca se razgandeste sa ma sune.