Quote:
Originally Posted by miliady
si al treilea stutz ce face daca se leaga in serie cu wastegate-ul?
|
Nu .Wastegate-ul se leaga in serie la cele doua stuturi care sunt pe aceeasi linie, pe al treilea iese o parte din boost afara fara a fii conectat undeva, doar un furtun sa-l scoata din masina sa nu se auda zgomot ( pt cei pretentiosi)
Momentan nu mai am nici unul facut, daca o sa mai fie o sa anunt.