Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Alte Anunturi Piese

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-07-06, 22:00   #1
clubbed

Stage 5
 
clubbed's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 565
Exclamation Racoare la interior. Cool la exterior!

FOLIILE AUTO SOLARE RESPING CALDURA SI DAU UN ASPECT MAI ELEGANT MASINII

AVANTAJELE FOLIILOR SOLARE

-Cresc confortul la volan,reducand efectul de orbire de la farurile masinilor din spate;
-Cresc eficienta instalatiei de aer conditionat;
-Previn decolorarea interiorului;
-Dau un aspect mai elegant exteriorului;
-Protejeaza impotriva indiscretiei si a hotilor;
-Retin cioburile in caz de accident.


AVANTAJELE MONTARII FOLIILOR LA CENTRELE EXPERT DETAILING


-Avem 7 ani de experienta in care am montat folie auto pe aproape orice model de masina - de la Maybach la Dacia;
-Nu demontam fetele de la usi;
-Garantam ca nu vei avea probleme cu politia.Foliile noastre sunt 100% legale,omologate si autorizate de R.A.R.;
-Ai garantie reala 5 ani - daca folia se decoloreaza sau apar bule de aer in perioada de garantie ti-o inlocuim gratuit.Si ne vei gasi pe piata si peste 5 ani.


Detalii si programari : 0726 728 218
__________________
EXPERT FOLIE AUTO - SALONUL DE COSMETICA PENTRU MASINA TA - APLICARE PROFESIONALA DE FOLIE AUTO - Detalii si programari : 0726.728.218 / www.expertfolieauto.ro
clubbed is offline  
Old 01-08-06, 15:10   #2
msiu

Stage 4
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 173
Default Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

cat cielo doar usile spate si luneta
msiu is offline  
Old 01-08-06, 15:12   #3
clubbed

Stage 5
 
clubbed's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 565
Default Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

480 RON nuanta de fumuriu mediu sau fumuriu inchis.
Pentru alte nelamuriri putem discuta la un telefon!
clubbed is offline  
Old 01-08-06, 16:47   #4
manole74

Stage 5
 
manole74's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 974
Default Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

[QUOTE=clubbed]
-Garantam ca nu vei avea probleme cu politia.Foliile noastre sunt 100% legale,omologate si autorizate de R.A.R.;



Care e garantia?
manole74 is offline  
Old 09-08-06, 10:24   #5
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

factura si o foaie
Bigu is offline  
Old 09-08-06, 10:32   #6
clubbed

Stage 5
 
clubbed's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 565
Default Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

O Adresa Oficiala din partea Brigazii de Politie Rutiera in care se specifica in mod expres ca folii sunt omologate si montate de o societate autorizata,fiind astfel permise in trafic.

Avand documentul acesta la tine nu vei avea nici un fel de problema cu Politia.Si ne asumam 100% ceea ce spunem!
clubbed is offline  
Old 09-08-06, 17:46   #7
manole74

Stage 5
 
manole74's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 974
Default Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

Am inteles ca, oricum da la 1.09..2006 nu mai e nevoie de asa ceva? Stie cineva ce stipuleaza noul cod rutier???? Multumesc!
manole74 is offline  
Old 06-10-06, 21:37   #8
spgbuc
Renault Driver

Stage 5
 
spgbuc's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 571
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Talking Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

Salut,deci poti sa imi pui folie fumiriu deschis pe toata masina(fata+spate+luneta)pe un clio symbol?Cat ma costa as vrea sa stiu si daca sunt omologate ca n-am cef sa le un si sa ma ia garda de cum am iesit pe streda.Cum imi poti garanta ca sunt omologate imi dai ceva la mana sa le dau la baietii in albastru peste nas?
spgbuc is offline  
Old 07-10-06, 06:47   #9
clubbed

Stage 5
 
clubbed's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 565
Exclamation Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

Quote:
Originally Posted by spgbuc View Post
Salut,deci poti sa imi pui folie fumiriu deschis pe toata masina(fata+spate+luneta)pe un clio symbol?Cat ma costa as vrea sa stiu si daca sunt omologate ca n-am cef sa le un si sa ma ia garda de cum am iesit pe streda.Cum imi poti garanta ca sunt omologate imi dai ceva la mana sa le dau la baietii in albastru peste nas?
Da, se poate.Costa in total 680 RON si primesti certificat de calitate,certificat de garantie,certificat de conformitate RAR + o Adresa Oficiala din partea Brigazii de Politie Rutiera in care se specifica in mod expres ca foliile sunt omologate RAR si montate la un centru autorizat fiind astfel permise in trafic! Avand acestea la tine nu vei avea nici un fel de problema cu vreun organ de Politie. In plus,se va pune si un sticker pe un geam lateral care atesta ca foliile sunt omologate RAR fiind astfel mai usor de observat acest lucru.
Apropo..pe lateralele fata se autorizeaza un singur tip de folie...foarte deschisa care coloreaza foarte putin geamul.

Si iti mai pot spune ca pana acum nu ne-am intalnit cu clienti care sa fi avut probleme cu Politia din cauza foliilor montate la Expert Detailing !

Astept un telefon,pentru a stabili o programare la unul din centre...
clubbed is offline  
Old 07-10-06, 10:29   #10
cielo wrc

Stage 3
 
cielo wrc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 114
Default Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

si ptr un matiz toate geamurile si luneta dar nu vreau sa fie foarte inchis adik ma refer la 30 50 % cam asa
cielo wrc is offline  
Old 13-10-06, 22:25   #11
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

intrebare, daca o cumpar in cluj....cine mi-o monteaza?
este o firma...da pretu ii aproape dublu
pt cielo ma intereseaza geamurile spate si luneta cel mai cel negru care poate exista da-=mi un mp-u te rog
__________________
Sa fi Om e o Intamplare, sa fi Domn e un Lucru Mare ! ! !
DACIA-Wrc is offline  
Old 14-10-06, 16:10   #12
clubbed

Stage 5
 
clubbed's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 565
Default Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

Pentru matiz toate geamurile folia + montajul + garantie+autorizatie + adresa oficiala din partea Politiei Rutiere costa 640 RON.
clubbed is offline  
Old 16-10-06, 21:57   #13
VWlad

Stage 2
 
VWlad's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 52
Default Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

Pentru un VW Bora, fata+spate, folie intensitate medie cam cat ajunge ? ms
VWlad is offline  
Old 17-10-06, 09:01   #14
clubbed

Stage 5
 
clubbed's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 565
Thumbs up Re: Racoare la interior. Cool la exterior!

Quote:
Originally Posted by VWlad View Post
Pentru un VW Bora, fata+spate, folie intensitate medie cam cat ajunge ? ms
Folia ajunge cu tot cu montaj,garantie si toate autorizatiile undeva la pretul de 680 RON.
Parerea mea este ca se merita,mai ales ca vei fi scutit de orice fel de problema cu ea.Dar cel mai bine este sa te interesezi tu singur de calitatea serviciilor prestate la Expert Detailing sau sa te convingi si tu de asta apeland la noi...si le vei da dreptate celor care au trecut pe la noi pentru un pachet de servicii si spun ca suntem niste profesionisti

Fiind membru 4TUNING vei beneficia si de promotia in care primesti gratis un serviciu de curatire al aparatului de AC sau o aplicare de folie de protectie pe faruri!

Cel putin cu o zi inainte este necesar sa faci o programare precizand ca esti membru 4TUNING! 0726 728 218

O zi placuta!
clubbed is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -