Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Alte Anunturi Piese

Reply
 
Thread Tools
Old 19-02-09, 09:08   #1
cataopp

Stock
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1
Default ford mondeo

buna am si eu o nelamurire in legatura cu reglarea telescopului din oala telescopului.am avut un accident si drept urmare sa inclinat roata dreapta ,la service mi-au spus ca este din oala telescopului as dori sa stiu unde si cetrebuie sa fac pentru a imi remedia problema
cataopp is offline   Reply With Quote
Old 02-04-09, 12:29   #2
yorob3rt

Stage 2
 
yorob3rt's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 42
Default Re: ford mondeo

am si eu o problema asemanatoare..dupa un accident roata din spate stanga sta pzin incinata si nu este indoit nici telescopul nici oala nici puntea.....dak ai aflat ajutama si p mne ms
yorob3rt is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -