buna am si eu o nelamurire in legatura cu reglarea telescopului din oala telescopului.am avut un accident si drept urmare sa inclinat roata dreapta ,la service mi-au spus ca este din oala telescopului as dori sa stiu unde si cetrebuie sa fac pentru a imi remedia problema