specificatii?
ok . are 136,5 CP le roata pe Dynotest si vezi ca sint o gramada de poze cu el pe aici , e rosu si are nr KWX.
2500 euro cu jenti de serie si 3000 euro cu genti OZ.
Gata dupa isprava de la Craiova te-ai suparat pe ia si o vinzi?
Bafta la vanzare.
Si ca sa nu fiu total offtopic ai si prima oferta:
-tico 2000 +diferenta (asta numai daca te intereseaza)
__________________
E46 323 Turbo - Horsepower Freaks
"I hope you're not going to be an irresponsible driver.
"This thing is scary.
"This thing is serious.
"This thing is fucking sonofabitch.
lasa ca va ajunge unul in craiova si chiar unul bun, chiar mai bun decit asta .si ca sa stii ...azi m-am uitata la ea si a avut ceva defectiuni dar nu conteaza al vostru a cistigat.si pt voi sa stiti ca scorul e 2-2.il astept si eu la buc unde ma pot juca in voie cu presiunea din turbo si atunci sa veem cum sta treaba. 2500 sint fermi.