Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS CLUJ la Iulius Mall - 17-18 MAI 2008

Reply
 
Thread Tools
Old 21-05-08, 21:04   #31
Laju
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Laju's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 450
Default Re: Burn & drift show

Quote:
Originally Posted by momo_outlawz View Post
A fost sau nu drift show?, Adica inafara de mult laudatul Tengu, care a invartit-o de vreo cateva ori, au mai fost vreo 3 ursi shi un seria 5 care in afara de COX-u, nici macar nu au auzit de autoblocant. Ce drift a fost ala?
Care ar fi cifra de participanti care ti-ar satisfacetie poftele?....daca o masina facea show....era show....daca 147 faceau tot show era....cat despre tengu....ia cauta-l tu pe youtube iar cand poti reproduce ce face el....iti asteptam cu interes nemultumirile....si inca un lucru nu inteleg....a fost free of charge....si asta si proba de indemanare.....daca vi s-ar fi cerut o suma de bani....mai ziceam.....ai dat bani ca sa te uiti?.....calul de dar nu se cauta la dinti....si nu o spun ca o scuza....oricum in limita timpului lumea a facut tot posibilul sa iasa bine....chiar rugam cei ce pot face un drift show...sa-l faca....GRATIS.....si poate atunci vom primi altfel criticile....
Laju is offline   Reply With Quote
Old 22-05-08, 21:36   #32
momo_outlawz

Stage 3
 
momo_outlawz's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 120
Default Re: Burn & drift show

Am intrebat doar ce drift a fost? Unu la mana, pe mine nu ma intereseaza cantitatea ci calitatea. 2). Tengu este bun in ceea ce face, este cel mai bun din tzara, si nu am negat niciodata asta. 3)Restul nu au prea contat mai putin NSL si COX, pt ca si un copil de 6 ani daca ajunge la pedale si un batran de 90, poate sa intoarca o masina cu tractiune spate. Apoi nu mai veni la mine cu scuze de genul "in limita timpului", ca ati avut timp la dispozitie suficient. Cam 2 luni cu sigurantza, dar normal ca daca lasi totul pe ultima zi, timpul e foarte scurt. Si aici ma refer la faptul ca am vb cu Mirciulica vineri si nici nu era convins 100% unde se va tine indemanarea duminica. Si stai linistit ca nu ma vei vedea sa ma bag la asha ceva decat atunci cand voi avea cu ce sa ma prezint shi ce sa prezint.
__________________
OUTLAWZ Proud Member. Operating Under Thug Laws As WarriorZ.
momo_outlawz is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 07:14   #33
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Burn & drift show

Pai eu zic ca daca tot ai atatea idei "bune" sa te apuci sa organizezi, sa obtii aprobari, sa stai cu sufletu la gura ca poate intra cineva in spectatori, sa cauti un traseu care sa multumeasca pe toti, o locatie din care masinile sa iasa intregi, sa bagi bani pt ca da pana la urma se mai baga si bani in chestii de genu. Ahh si toate astea sa le faci cu vreo luna inainte de eveniment ca sigur o sa reusesti. "Mirciulica" asa cum ii zici tu nu prea avea de unde sa stie, si asta pentru ca traiesti in Romania. Si normal ca tu te astepti de la chestii extraordinare, dar fara sa te implici macar un pic. De facut comentarii impotriva suntem multi buni, de ajutat mai putini. Iar chestia cu bagatul sau nebagatul la un eveniment tine doar de tine, dupa cum ai vazut la proba de indemanare nu a fost vreo regula de participare. Au participat si masini tunate, dar si masini stock sau aproape (renault megan 1). Asa ca prietene nu cred ca te-am vazut la cluj ajutand la ceva, atunci cand vei ajuta si vei vedea ce inseamna sa mai zici ca nu a fost organizat bine...
toader is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 10:28   #34
KoKozula

Stage 5
 
KoKozula's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 627
Member of:
[LANCIA]
Default Re: Burn & drift show

Quote:
Originally Posted by toader View Post
De facut comentarii impotriva suntem multi buni, de ajutat mai putini.
acuma ideea ce ca aici in Cluj suntem noi astia care ne cunoastem intre noi, mai bine sau mai putin bine, o gramada... insa nu am auzit sa se ceara ajutor la ceva. Si nu cred ca daca se cerea ajutor, noi astia care puteam ajuta.. nu o faceam.

Oricum, ai dreptate.. traim in Romania ...
__________________
_________________________
KoKozula was here ...
KoKozula is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 02:13   #35
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default Re: Burn & drift show

dai pace lajule ..ca nu are rost ..eu nu mai zic nimic
alexufo is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 02:14   #36
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default Re: Burn & drift show

florica ..voi vorbi eu cu gratian pt cupe si o sa le dau la baieti personal ca ii cunosc
alexufo is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 08:55   #37
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Burn & drift show

Quote:
Originally Posted by alexufo View Post
florica ..voi vorbi eu cu gratian pt cupe si o sa le dau la baieti personal ca ii cunosc
-Eu vin Duminica la Cluj....le pot aduce.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 27-05-08, 14:02   #38
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default Re: Burn & drift show

beton !!!ne auzim duminica sigur
alexufo is offline   Reply With Quote
Old 14-02-09, 23:54   #39
NickTRT

Stage 3
 
NickTRT's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 75
Default Re: Burn & drift show

Si ceva filmari de la eveniment: https://www.youtube.com/watch?v=9eugL...e=channel_page
NickTRT is offline   Reply With Quote
Old 15-02-09, 01:37   #40
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Burn & drift show

Multumim pt link !!!......sunt 9 (noua) LUNI de atunci !!!!!
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 15-02-09, 09:47   #41
NickTRT

Stage 3
 
NickTRT's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 75
Default Re: Burn & drift show

Stiu dar mai bine mai tarziu decat niciodata
NickTRT is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -