Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO Expozitia de Tuning, Car-Audio, Masini Modificate & Rally

Reply
 
Thread Tools
Old 21-03-08, 14:06   #76
Norby89

Stage 5
 
Norby89's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,161
Member of:
[2 Roti]
[AirBrush]
[AUDI]
Default Re: Premii 4Tuning Days

Nu ma oftic deloc,si nu am zis nimic de premiu si acuma am vazut si Oltcitu e chiar superba,dar nu-mi place daca imi ziceti de masina mea Kitsch.pentru ca nu e deloc asa.inteleg ca nu are o bara unicata ,etc.asta e ..am fost pe la inceput cu de-astea cand am ales modelu de kit,si nu zic si acuma imi place,dar i-as pune ceva unic.poate in viitor.cand or mai fi bani,ca nu se poate tot dintr-odata.prima oara tre sa ma apuc de interior.

@B-69-TAU : eu zic ca e un Opel Astra si felicitari proprietarului.
Norby89 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 16:58   #77
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Premii 4Tuning Days

Quote:
Originally Posted by AR55HAM View Post
Nu ma oftic deloc,si nu am zis nimic de premiu si acuma am vazut si Oltcitu e chiar superba,dar nu-mi place daca imi ziceti de masina mea Kitsch.pentru ca nu e deloc asa.inteleg ca nu are o bara unicata ,etc.asta e ..am fost pe la inceput cu de-astea cand am ales modelu de kit,si nu zic si acuma imi place,dar i-as pune ceva unic.poate in viitor.cand or mai fi bani,ca nu se poate tot dintr-odata.prima oara tre sa ma apuc de interior.

@B-69-TAU : eu zic ca e un Opel Astra si felicitari proprietarului.
Cel care a zis ca masina ta e kitsch NU are dreptate. Ca nu e completa e adevarat, ca nu e 100% unica e de asemenea adevarat, dar nu e kitsch, ca altfel nu ar fi fost acceptata la expozitie. Au patruns la salon si mici kitsch-uri ce au trecut (aparent) neobservate, cum ar fi imitatii de discuri de frana pe o masina cu pretentii, insa... nu e cazul la tine.
Ba chiar am specificat ca arata bine Loganul tau, asa cum e acum, iar pe viitor ai aflat aici cam ce e de facut in principal - suspensie sport, macar arcuri. Sugestie personala: e frumos brush-ul, dar nu se mai poarta...incearca sa lasi capota simpla.

Cat despre Astra lui Andrei...a luat premiu doar pentru motor, desi eu unul ma asteptam sa mai ia 1-2 cupe pentru Best Custom si/sau Best Car.

Ca sa fiu on-topic: clubul XCE se poate mandri cu 3 cupe, si anume: "Best Import Exterior" - Honda Civic rosie de Constanta, "Best Custom Exterior" - Tico verde de Constanta si Best Club & Passion () - clubul XCE:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_1022.JPG
Views:	117
Size:	851.1 KB
ID:	490759   Click image for larger version

Name:	IMG_1023.JPG
Views:	121
Size:	857.2 KB
ID:	490760  
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 18:19   #78
recBeat

Stage 5
 
recBeat's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 585
Member of:
[Opel]
Default Re: Premii 4Tuning Days

Rog un oficial al evenimentului sa posteze daca se poate castigatorii pt fiecare categorie in parte si cu cate o mica poza atasata.. ca sa fie totul mai "transparent"

multumesc.
recBeat is offline   Reply With Quote
Old 21-03-08, 20:06   #79
4TuningRO
Administrator

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 468
Member of:
[Super Moderators]
[4TuningRO]
Default Re: Premii 4Tuning Days

https://forum.4tuning.ro/513-4tuningdays-2008-15-16-martie-romexpo/71740-premiile-4tuningdays.html

lista cu premiile 4TuningDAYS
4TuningRO is offline   Reply With Quote
Old 25-03-08, 22:18   #80
-ZZ-

Stage 5
 
-ZZ-'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 694
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Premii 4Tuning Days

relaxule adevarul doare rau ? asa e ?
-ZZ- is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -