Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO Expozitia de Tuning, Car-Audio, Masini Modificate & Rally

Reply
 
Thread Tools
Old 16-03-08, 00:28   #61
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Default Re: Show

Quote:
Originally Posted by mariusbarius View Post
organizarea showului de sambata foarte proasta,au fost mintzitzi oamenii ca vor participa cu mashinile,sincer se putea fortza putzin nota shi puteam participa ,dar ganditzi va la cei care au muncit toata noaptea la mashini ca sa participe ,shi au plecat dezamagitzi shi nu numai ei ci shi spectatorii care venisera poate de la km ca sa vada acest show..........urat
adevarat le spui cei mai multi dintre spectatori venisera pentru burn/show......

dar om vedea ce sa intampla si maine ....

Last edited by MARI_NSL; 16-03-08 at 00:31.
MARI_NSL is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 15:48   #62
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Show

mai copii... a fost show si sambata, dimineata, cascadorii si tengu, si duminica dupamiaza cu toata lumea... exact cum a fost planuit:

sambata dimineata ora 10.30: demonstratii profesionale de pilotaj, drift, cascadori moto
duminica ora 17.00: demonstratii auto final


asta scrie in catalogul expozitiei, si asa s-a anuntat
catalogul a fost tiparit cu o saptamana inainte, deci sa stia din timp, si s-a respectat programul... ba chiar duminica a fost o ora in plus, de la 4 la 6 in loc de 5-6...
mai carcotasilor, m-am saturat, mai...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 16:25   #63
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Show

uitati catalogul si programul
programul a fost respectat cu amendamentul ca sambata a inceput un pic mai tarziu, pentru a se pune dispozitivul de secucuritate pe pozitii
sambata a inceput mai devreme, datorita numarului mare de masini inscrise si asta ne-a facut sa decalam premierea dupa show.
am facut tot posibilul sa asiguram securitatea, organizarea necesara si timpul ca TOATE masinile inscrise sa se dea...
Intrebati-l pe Florica, el stie cate presiuni am avut ca sa oprim showl care a tinut foarte mult.
Dar am rezistat la presiuni, si fiecare masina s-a dat cat a vrut
deci:

programul respectat
s-au dat toate masinile
timp la discretie pt fiecare
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	program.jpg
Views:	85
Size:	88.0 KB
ID:	486836   Click image for larger version

Name:	coperta_AfterMarket_4tuningDAYS.jpg
Views:	77
Size:	189.6 KB
ID:	486837  
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 16:50   #64
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Show

dap, a meritat din plin cele 2 zile. Merci Gratzian si echipei 4tuning pentru organizare. Am si eu o dezamagire totusi, nu am gasit sa cumpar numere de inmatriculare 4tuning dar primele numere din revista 4tuning le'am luat de si acum ma doare spatele de la ele

Last edited by VWluci; 18-03-08 at 16:53.
VWluci is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -