Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO Expozitia de Tuning, Car-Audio, Masini Modificate & Rally

Reply
 
Thread Tools
Old 11-03-08, 16:19   #31
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

nu fac eu nimic, ca ma omoara ploiesteanca, si ea prezenta la un stand acolo ) eu doar am intrebat, logistica, d-astea...
tox is offline   Reply With Quote
Old 12-03-08, 04:56   #32
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

nu suna foarte rau... vrei s ne ajuti?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 12-03-08, 08:53   #33
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

Pai cand ii inscrii pe cei de la foto. Poti sa ii treci pe cativa automat si la selectie ca oricum o sa le privim prin sticla si avem ochiul cat de cat format sper eu.
mpa is offline   Reply With Quote
Old 13-03-08, 10:05   #34
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

Da, e corect ce zice mpa. Gratzian, vorbim la tel in seara asta sa stabilim ceva pasi de start.

Va ajut eu cu colega mea de la agentie, ea a mai organizat asa ceva

Jurizarea din fotografi, si din stafful de organizare. Alternativ, putem face si pe forum o jurizare, confruntata cea dinainte spusa.Ma rog, detaliile astea le putem discuta face 2 face
__________________
Opel Vectra GTS 2005 Z 19DT
Lexani LX6 Luxury Wheels
ToX Photography
tox is offline   Reply With Quote
Old 14-03-08, 03:46   #35
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

done.......
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 14-03-08, 13:08   #36
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

Ok. Gratzian, diseara la Romexpo, punctam in linii mari cum si ce se va face, in rest ma ocup eu agentia de logistica.bafta
tox is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 14:28   #37
ReMM
Skoda Driver

Stage 4
 
ReMM's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 235
Member of:
[SKODA]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

deci sincer sa fiu va compatimesc la cum arata unele dintre ele greu sa luati o decizie ...
ReMM is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 16:28   #38
Io4rap

Stage 5
 
Io4rap's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 622
Member of:
[Opel]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

eu zic k ar trebui sa aleaga cineva (de preferabil moderatorii) un nr de 5 10 fete (finaliste oarecum) si sa se faca un topic astfel incat sa voteze toti cei dp forum, vrem si noi sa avem un cuvant de spus
__________________
Dezmembrez Opel Tigra '95 Full -> https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post2938788
Io4rap is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 16:35   #39
RAZvan15
4Rally

Stage 5
 
RAZvan15's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 660
Member of:
[4Rally]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

eu pot spune ca deja am luat o decizie in aceasta privinta (Miss 4TuningDAYS) ... cand o sa se intrebe pe forum sau se vor pune pozele, imi dau si eu cu parerea.. Tox, am o pila la tine ? asa ca vecini :P
__________________
RAZvan15 is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 19:17   #40
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

Quote:
Originally Posted by Io4rap View Post
eu zic k ar trebui sa aleaga cineva (de preferabil moderatorii) un nr de 5 10 fete (finaliste oarecum) si sa se faca un topic astfel incat sa voteze toti cei dp forum, vrem si noi sa avem un cuvant de spus
Eu nu am nimic de obiectat daca moderatorii fac parte din juriu insa sa nu fie toti si nu numai ei.
As prefera sa se ocupe de selectie persoana care face incrierile si e de meserie adica OANA ajutata sau consiliata de unul doi fotografi.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 21:38   #41
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

Astazi, in urma unei decizii de ultim moment, s-a decis desfasurarea de concurs Miss atat la evenimentul 4Tuning Days cat si la SMAEB. Deci, vor fi 2 concursuri in paralel, poate pe unii va intereseaza mai putin cel de la SMAEB.

In concluzie, ce am facut azi:

- Am inscris de la fiecare stand/club/firma cate una doua sau chiar 3 fete in functie de marimea clubului/firmei/standului si in functie de cate fete aveau in total (plus ca unele din ele nu au dorit sa participe), deci, logic, exista si standuri/firme care nu au participante.

- Fiecare participanta a fost inscrisa intr-un tabel cu numar de concurs, nume, si indexul pozei facute.

- Fiecare participanta are cate o poza full , de format 3/4 (adica din cap pana in picioare, portrait). Avand in vedere cam cu cate fete am discutat/pozat , aproape 200, calitatea unor poze NU va fi de coperta FHM, deci nu ma injurati.

Maine, adica Duminica, se va face si jurizarea, iar spre sfarsitul evenimentului vor fi anuntate si castigatoarele

Daca se doreste ca si moderatorii sa faca aceasta jurizare, nu am nimic impotriva, fiecare persoana cu acest drept de vot va acorda fiecare fete (in prealabil dupa vizualizarea pozei) cate o nota cuprinsa intre 5 si 10.

Dupa votul fiecarui membru cu acest drept, se va face media pentru fiecare fata, criteriu ce va sta la baza desemnarii finalistei.

Ca si adnotatie, in acest formular de jurizare se va vota PRIMUL LOC, adica Miss 4Tuning Days 2008 si Miss SMAEB 2008.

Al doilea loc, pentru Miss Popularitate, la ambele evenimente, va avea loc pe acest FORUM, dupa ce in prealabil vom selectiona cate o poza cu fiecare participanta, si le vom posta aici intr-un topic de tip poll, a carui structura o voi gandi probabil LUNI, deoarece volumul de munca la care am fost supusi nu ne-a permis nici macar sa dormim 3 ore de vineri pana in momentul asta.

Asadar, pentru Miss Popularitate, se va face un topic structurat foarte bine , cu poll, poze atasate, si timpul de vot va fi de o saptamana (daca nu are nimeni nimic de obiectat), ca sa dam ocazia de a se implica la aceasta manifestare si membrilor 4Tuning ce nu au putut ajunge la acest eveniment sau celor care nu pot fi in membrii juriului pentru Locul 1 si Locul 3

Locul 3, acordat pentru cea mai buna tinuta, va fi jurizat identic ca la locul 1 (moderatori, fotografi)

Ultima decizie la Miss 4Tuning Days 2008 si Miss SMAEB 2008 , DUPA ce se va vota de catre ceilalti membri stipulati mai sus, va fi luat de Gratzian, impreuna cu reprezentantul expozitiei SMAEB si reprezentantii Agentiei Karma Bookings si anume: Oana Craioveanu, Eu (ToX) si Gabriel Moldoveanu.

Pentru a participa la jurizare, rog _fotografii_ si _moderatorii_ sa ia legatura cu mine maine incepand cu ora 10:00 la Romexpo


Asta e in principiu modul de procedare, nu am reusit sa vorbesc cu Gratzian astazi dupa Show, daca se va schimba ceva in ce am spus mai sus, va voi comunica in cel mai scurt timp posibil.


Astept _maine_ moderatorii si fotografii ori cu un telefon ori cu un sms la 0721 676 211, ca sa ne putem centraliza la cafenea in pavilionul de cluburi si sa inceapa votarea.
tox is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 21:56   #42
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

Poti da doar o lista cu cei inscrisi in concursul asta?
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 16-03-08, 13:09   #43
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Exclamation Re: Miss 4TuningDAYS 2008

pai nu am o lista pentru ca am dat nr meu de telefon sa se anunte si pana acum am vorbit doar cu Santos, Skillz, Golfuletz si RAndrey. Ii astept azi la salon pana in ora 16:00 la standul Anonymous (la Toyota) ca sa ne strangem toti si sa mergem la cafenea sus cu laptopul sa votam.

Daca mai e nevoie, mai las nr de tel odata: 0721 676 211
tox is offline   Reply With Quote
Old 16-03-08, 13:41   #44
Dr3adLorD
Daewoo Driver

Stage 5
 
Dr3adLorD's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 807
Member of:
[DAEWOO]
Post Re: Miss 4TuningDAYS 2008

Quote:
Originally Posted by Io4rap View Post
eu zic k ar trebui sa aleaga cineva (de preferabil moderatorii) un nr de 5 10 fete (finaliste oarecum) si sa se faca un topic astfel incat sa voteze toti cei dp forum, vrem si noi sa avem un cuvant de spus
Sunt si yo de aceasi parere
Dr3adLorD is offline   Reply With Quote
Old 16-03-08, 23:43   #45
Ernest

Stage 5
 
Ernest's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 835
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[BMW]
Default Re: Miss 4TuningDAYS 2008

premiu MISS 4tuning days a fost castigat de ROXANA de la STANDUL ANONYMOUS MOTORSPORT
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	_MG_9395.jpg
Views:	630
Size:	69.2 KB
ID:	483707  
Ernest is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -