Buna tuturor...am instalat azi 18 Wheels of Steel Convoy si cand intru in el imi da o eroare, urmata apoi de alta(d-aia cu send si don`t send de la prism3d.exe)
Imi spune si mie cineva ce ar trebui sa fac ca sa mearga jocul ?
Downloadeaza de pe net driverul de la placa ta grafica. Downloadeaza ultima versiune si iti va merge. Eu unu asa patesc. Asa imi face si mie daca instalez driveru de pe cd-u placi grafice. Cum bag cel descarcat de pe net merge fara probleme.