Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 20-08-08, 21:51   #1
radu.3

Stage 5
 
radu.3's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,116
Default Eroare la 18 Wheels of Steel

Buna tuturor...am instalat azi 18 Wheels of Steel Convoy si cand intru in el imi da o eroare, urmata apoi de alta(d-aia cu send si don`t send de la prism3d.exe)

Imi spune si mie cineva ce ar trebui sa fac ca sa mearga jocul ?

Multumesc anticipat
radu.3 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-08, 18:18   #2
alexcump

Stage 5
 
alexcump's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 605
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Eroare la 18 Wheels of Steel

Downloadeaza de pe net driverul de la placa ta grafica. Downloadeaza ultima versiune si iti va merge. Eu unu asa patesc. Asa imi face si mie daca instalez driveru de pe cd-u placi grafice. Cum bag cel descarcat de pe net merge fara probleme.


Bafta
__________________


Te rog voteaza-ma aici in concursul Opel Adam.
Multumesc
E-mail: [email protected]
alexcump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -