Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Eroare la 18 Wheels of Steel (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/88056-eroare-18-wheels-of-steel.html)

radu.3 20-08-08 21:51

Eroare la 18 Wheels of Steel
 
Buna tuturor...am instalat azi 18 Wheels of Steel Convoy si cand intru in el imi da o eroare, urmata apoi de alta(d-aia cu send si don`t send de la prism3d.exe)

Imi spune si mie cineva ce ar trebui sa fac ca sa mearga jocul ?

Multumesc anticipat

alexcump 24-08-08 18:18

Re: Eroare la 18 Wheels of Steel
 
Downloadeaza de pe net driverul de la placa ta grafica. Downloadeaza ultima versiune si iti va merge. Eu unu asa patesc. Asa imi face si mie daca instalez driveru de pe cd-u placi grafice. Cum bag cel descarcat de pe net merge fara probleme.


Bafta


All times are GMT +2. The time now is 12:08.

- Copyright 2026 4Tuning