Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 08-01-09, 09:53   #316
y0uR.L1FE

Stock
 
y0uR.L1FE's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3
Default Re: Need for Speed Undercover

NFS Undercover mi-a placut foarte mult insa ma cam plictiseste...
y0uR.L1FE is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 09:58   #317
Dannyromdan

Stage 5
 
Dannyromdan's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 632
Member of:
[DACIA]
Default Re: Need for Speed Undercover

Ba adevaratu spirit al need for speed e tuningu la performante(asa zic io) , nu cosmemazing sau alte alea ... mie mi-a placut foarte foarte foarte mult prostreet numai pentru faptu ca arta cati cai putere are masian , si ca puteai sa o aduci la 1000 si ceva ... pacar ca nu puteai sa te plimbi in free raid (ca in MW) , sa fi avut orash ... politie . Da undercover m-am jucat doar o cursa pe ps3 ... si e chiar tare ) ... da in rest nu stiu prea multe de el , da bucurativa ca are politie si toat cele , pentru ca alt joc nu exista mai bun pe piata (cu masini) .... nu stiu daca politia la undeercover e reusita ca la MW , da macar are . Asa ca nu mai criticati ca prosti jocurile nfs ca alceva mai bun NU EXISTA INCA !!! Mai bine fugiti si jucativa un simulator va invartiti de 10 ori pe acelasi drum ...
__________________
Niciodata Infrant, Niciodata Plangand, Mereu Optimist, Todeauna Stelist !!!
62 Ne Vrem Clubul Inapoi !!!

http://www.fcsteaua.ro/index/section...s/article/6640
Dannyromdan is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 10:20   #318
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Need for Speed Undercover

politia e super proasta la undercover.. ii poti pacali destul de usor dar e si proasta in sensul ca .. am 408km/h si vine gaboru dupa mine..cam slabut la capitolul asta! Astept urmatoarea varianta care promite multe.
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 10:45   #319
Dannyromdan

Stage 5
 
Dannyromdan's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 632
Member of:
[DACIA]
Default Re: Need for Speed Undercover

Asa era si la MW .... da daca ar fi ca in realitate care ar mai fii farmecu ?? Ca imediat ai scapa de ei ) .... cea mai nasoala politie e la carbon , care nu mi-a poacut DELOC !!! NFS e facut sa te distrezi ... nu sa fie simulator sa zici tu ete ba facui acccident acum trebuia sa mor ... .te distrezi cu politia .... ai ce face in joc ... pe cand intr-un simulator , ti se ia repede de el ... la nfs te plimbi pe harta mai gasesti cate ceva ...
Dannyromdan is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 10:50   #320
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Need for Speed Undercover

imi pare rau dar deviza celor de la EA e ca toate jocurile sa fie cat mai realiste.. defapt.. toti vor sa faca jocuri cat mai apropiate de adevar! De acord... imediat scapi de ei.. dar nici sa exagereze incat un jeep sa prinda 408 la ora! mai bine sa intensifice totul.. sa fie mai greu de jucat.. sa se faca mai multe blocaje .. sa fie mai multe elicoptere!

PS: in prostreet faceai accident .. mureai
dolb is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 10:53   #321
Dannyromdan

Stage 5
 
Dannyromdan's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 632
Member of:
[DACIA]
Default Re: Need for Speed Undercover

Devizia aia e de ochii lumi ..... ca se vede clar ca jocu nu urmareste DELOC , da DELOC realistica . Si daca l-ar face mai greu mi-as baga ... in el si nu l-as mai jucat ca orice om se enerveaza cand nu reuseste ceva )) .... de ex incerci sa baggi top speed la o masina si dai numa de blocaje ( normal ca iti bagi ... si ai te joci alceva) .... cel putin asa fac io
Dannyromdan is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 10:59   #322
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Need for Speed Undercover

pai vezi..tu esti mic.. tu cand te-ai nascut aveai deja la nas fifa si toate cele.. deja evoluate! Noi astia mai maricei, prima data eram trecuti prin arcade-uri de rahat si ni s-a luat atata usurinta. Scopul principal al unui joc este antrenamentul reactiilor si a mentalitatii. Daca eu iti dau tie un joc super usor pe care sa il termini super repede si super usor , care mai e farmecul? Ce mai inveti din asta? Un joc mai dificil iti dezvolta ambitie, iar asta te ajuta in viata!

De acord ca nu e realistic, dar nici fifa nu e.. degeaba incearca ei sa se apropie cat mai mult de realitate ca din pacate.. mai mult se indeparteaza.
dolb is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 11:04   #323
Dannyromdan

Stage 5
 
Dannyromdan's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 632
Member of:
[DACIA]
Default Re: Need for Speed Undercover

MW mie mi s-a parut usor , dar nu scurt (da nici lung sa ti se ia de el ) , dar tot imi antreenam reactia cand sa evit niste cuie de pe sosea , traficu alea ... nu stiu ce are jocu ala ca inca imi place , pe cand carbon intr-o saptamana l-am terminat si in secunda 2 l-am sters)
Dannyromdan is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 11:13   #324
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Need for Speed Undercover

carbon il poti termina in 2 zile daca te tii de el.

mostwanted era bun..destul de dificil..nici prea greu dar nici prea usor.
dolb is offline   Reply With Quote
Old 08-01-09, 12:49   #325
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Default Re: Need for Speed Undercover

Am observat o eroare as putea considera asta:Mergeam cu M3 e46,aveam top speed ,urcam spre autostrada si deodata apas speed breakerul si intorc masina imediat,am observat un lucru politia nu opreste,ci ei avand mare viteza ia maxim stanga cu viteza lor mare si intra in parapet=)) deci criminala faza !Incercati asta Datii la orice masina SPEED si intoarceti-va brusc! prostanaci,acum m-am apucat de Un PRO STREET SI CARBON!Oldschool frate:P!
__________________
Respect for your turn to be respected!



Respect the rules of this forum, not only we always be the weakest!
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 19:28   #326
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Need for Speed Undercover

Salut stie cineva un HUB de strong DC de pe care sa pot downloada nfs undercover si pro street (complete si functionale) ?Daca nu e voie sa le scrieti aici trimiteti-mi un PM
__________________
dati-mi un ciocan sa-mi indrept comportamentul
If I'm going to Hell ... I'm going in an BMW
the joint makes me high, but BMW makes me fly
In a BMW, happiness isn't around the corner, happiness is in the corner.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 11:42   #327
Dark Side
Colectionar Machete

Stage 5
 
Dark Side's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,305
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Need for Speed Undercover

Prost jocul.... mult mai bun PS.... L-au scos asa sa nu ramana in urma.... sa nu uite programatorii cum sa tasteze la calculator.
Dark Side is offline   Reply With Quote
Old 09-06-09, 21:16   #328
Yoz4speed

Stage 3
 
Yoz4speed's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 117
Default Re: Need for Speed Undercover

bai deci ma enervat faza cu drift-u....nici un drift
Yoz4speed is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -