Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 13-06-16, 12:08   #1
adamjohnson

Stage 2
 
Join Date: Jun 2016
Posts: 30
Default Cum sa descarcati jocuri Games for Live gratuit

Cum sa descarcati jocuri Games for Live gratuit
ATENTIE!! Sa nu postati aceasta metoda nicaieri altundeva pentru a nu ajunge la urechile M$ cum a fost cazul si cu Assasin's Creed III cand a fost gratuit.

Am reusit si eu sa descarc Fable III gratuit fara VPN sau alte minuni.Urmati pasii de mai jos ca sa vedeti cum:

1.Intrati in setarile consolei la Language & Locale si setati Locale pe India
2.Va faceti DE PE CONSOLA un cont pe India
3.Cand va cere sa cumparati Gold dati cancel si o sa va apara un Pop-Up in care sunteti intrebati daca vreti Xbox Live Gold 1 Moth Trial si desigur dati accept
4.Intati DE PE CALCULATOR/LAPTOP pe Xbox.com si la sectiunea My Account cautati in a 3-a coloana de jos cautati Change Xbox accout region
5.Dupa ce ati dat pe el selectati din lista Romania
6.Deschideti consola si dati Sign Out daca va logheaza automat
7.Conectati-va cu contul pe care tocmai l-ati migrat pe consola
8.S-ar putea sa va mai apara cateva setari de securitate.Daca va apar faceti-le fara nici o grija.
9.Acum o sa va apara Dashboardul si tocmai v-ati ales cu un cont de Xbox Live pe Romania si Gold pe 1 luna
10.Va duceti la sectiunea Games>Browse All si cautati Fable III in lista.O sa apara si Halo 3 si AC II cand or sa fie si acestea la promotie.
11.Lasati-l sa descarce fara a fi nevoiti sa faceti conexiune VPN sau altceva
12.Bucurati-va de Games for Gold

P.S.: Vedeti ca si Spartacus Legends este gratuit si exclusiv membrilor Gold si este si disponibil si pe Romania.
I am a worm before I am a man,
I was a creature before I could stand,
I will remember before I forget,
Before I forget that!



Tags: car racing games download, action games free online, ringtones free download for mobile
adamjohnson is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -