Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 20-11-11, 13:56   #1
bobo-wow
Colectionar Machete

Stage 5
 
bobo-wow's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 657
Member of:
[Colectionar Machete]
[DAEWOO]
[Competitor CNCA]
Default Problema NFS The Run

Acum 2 zile am luat jocul de pe filelist.ro si l-am instalat,am bagat crakul si cand intru in joc de la The run incepe cum ar veni cariera si la primul filmulet unde m-il arata pe ala in porsche-ul ala rosu ,de se trezeste si vede ca este legat la maini mi se blocheaza.Stie cineva cum sa trec de partea asta sau cum rezolv problema?
bobo-wow is offline   Reply With Quote
Old 20-11-11, 19:07   #2
myaytza

Stage 4
 
myaytza's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 216
Default Re: Problema NFS The Run

Ai putea intra la My Computer -> Properties ->Advanced System Settings -> la tabul Advanced ai Performance si acolo dai clic pe Settings...->tabul Data Execution Prevention si adaugi acolo executabilul jocului
__________________
....N-ai cu cine domle'...niste tarani!!!
myaytza is offline   Reply With Quote
Old 20-11-11, 19:39   #3
DrifterBoy

Stage 3
 
DrifterBoy's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 146
Smile Re: Problema NFS The Run

Quote:
Originally Posted by bobo-wow View Post
Acum 2 zile am luat jocul de pe filelist.ro si l-am instalat,am bagat crakul si cand intru in joc de la The run incepe cum ar veni cariera si la primul filmulet unde m-il arata pe ala in porsche-ul ala rosu ,de se trezeste si vede ca este legat la maini mi se blocheaza.Stie cineva cum sa trec de partea asta sau cum rezolv problema?
Si eu am avut aciasi problema dar la mn nu se oprea doar acolo se prea cand cum ba acolo.ba mai incolo .....dar am rezolvat,acum regret ca mam chinuit sa il fac sa mearga
__________________
RRT:Campionatul national de raliuri virtuale(LFS) aici.
DrifterBoy is offline   Reply With Quote
Old 21-12-11, 22:47   #4
Alexandru90

Stock
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 3
Default Re: Problema NFS The Run

Spuneti-mi si mie mai exact cei care ati reusit sa faceti jocul sa nu se mai blocheze cum ati facut. Multumesc.(Am incercat faza cu properties din my comp dar imi spune ca programul trebuie sa ruleze doar cu dep on
Alexandru90 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-11, 09:45   #5
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Problema NFS The Run

Deocamdata cred ca e crackuit prost, mie nu mi se oprea de tot, intrerupea si revea dar imi facea chestia asta din minut in minut. Si l-am lasat balta.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 22-12-11, 15:34   #6
Alexandru90

Stock
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 3
Default Re: Problema NFS The Run

Sigur e cracuit prost,l-am instalat din nou si nu a mai facut nicio figura,oricum nu pierdeam nimic daca nu il jucam,nfs-ul si-a pierdut identitatea,unde sunt posibilitatile sa-ti prepari masina sg...... s-au dus de mult....
Alexandru90 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-11, 19:40   #7
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Problema NFS The Run

Quote:
Originally Posted by Alexandru90 View Post
Sigur e cracuit prost,l-am instalat din nou si nu a mai facut nicio figura,oricum nu pierdeam nimic daca nu il jucam,nfs-ul si-a pierdut identitatea,unde sunt posibilitatile sa-ti prepari masina sg...... s-au dus de mult....
Tuningul n-a fost ideea initiala a nfs-ului. Nu uita ca au fost cateva editii pana la Underground.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 22-12-11, 21:24   #8
Alexandru90

Stock
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 3
Default Re: Problema NFS The Run

Da dar parerea mea ca asta a consacrat si a adus atatia fani jocului....oricum,grafica si restul sunt super tari si la the run
Alexandru90 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-12, 20:24   #9
ser_kmh
Seat Driver

Stage 4
 
ser_kmh's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 199
Member of:
[SEAT]
Default Re: Problema NFS The Run

Quote:
Originally Posted by DrifterBoy View Post
Si eu am avut aciasi problema dar la mn nu se oprea doar acolo se prea cand cum ba acolo.ba mai incolo .....dar am rezolvat,acum regret ca mam chinuit sa il fac sa mearga
cum ai rezolvat problema?
ca si mie mi se intampla la fel
ser_kmh is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -