eu te cred, ca am scos ~410 cu Pontiac GTO... deci se poate, dar f greu
oricum vitezele in NFSU2 sunt foarte departe de realitate, ca la 400 km/h nu mai intelegi prea mult din ce se intampla in jurul tau, ceea ce nu se intampla in joc... merg cu 50 la ora prin oras si de fapt merg cu ~15 dupa cum vad ca se duce masina? da-o-ncolo de treaba