Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-10, 01:15   #1201
Drift.King

Stage 3
 
Join Date: May 2010
Posts: 83
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Bakena View Post
MS de Evo X
cine ma ajuta si pe mine cu mutatul unei piese cum a facut dany pe golful ala ? cn stie ?
Drift.King is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 08:27   #1202
crazy rock

Stage 4
 
crazy rock's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 177
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

asa zgarciti sunteti muriti daca dati si voi crack-ul la slrr le2mwm?
crazy rock is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 10:58   #1203
ady25

Stage 2
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 34
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

@ izki ...multumesc pt masina ,dar am intampinat o problema ( imi iese din joc,de parca nu ar fi compatibila cu 2.2.1 )


crazy rock uite sper sa te ajute asta cu cva,nu sunt sigur ca este crack-ul (ceea ce cauti tu)
dar incearca
Attached Files
File Type: rar StreetLegal_Redline.rar (749.5 KB, 72 views)
ady25 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 12:42   #1204
TFK

Stage 5
 
TFK's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,291
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by crazy rock View Post
asa zgarciti sunteti muriti daca dati si voi crack-ul la slrr le2mwm?
Ma, nu este crack pentru Le2MWM, tie iti trebuie SLRR 2.2.1MWM, instalezi acest patch, si o sa'ti mearga si masinile/roti/etc. din 2.3.0LE, si din 2.2.1MWM.
TFK is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 13:07   #1205
ady25

Stage 2
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 34
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

am patch-ul instalat 2.2.1 , imi merg toate masinile care sunt pt 2.2.1. dar aceasta nu imi merge.............
ady25 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 13:36   #1206
Choby

Stage 5
 
Choby's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 616
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

asi dori si eu chestiuta aia care puteam sa ajustez pozitia motorului va rog !
Choby is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 14:54   #1207
Maryus_x90

Stage 5
 
Maryus_x90's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,201
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by StreetStyle22 View Post
Man nu stiam ca stii sa modelezi o masina in 3ds max,dar chiar stii ? Ca eu,noi nu stim,suntem prosti noobi,nu ne inveti si pe noi ?. Si nu inteleg de ce te-ai luat asa,de altii..stiu si eu ca vrei sa ii copiezi pe cei de dincolo cu troll and other shit..dar una e sa fii ca si iei,si alta e sa vrei sa fii ca si iei.Stai linistit ca am vazut ca ii pupi mai pe toti in cur care sunt admin pe acolo ,dar na,tu aici esti imparatul,prea atotstiutorul,sau cel putin asa te stiu toti.


Am uitat sa-ti zic,bafta la bac man.

nu a zis nimeni ca stiu sa modelez o masina de la 0, si nu m-am luat de nimeni doar de nenea care zice ca il ajuta pe ala de face misto de voi...si nu va facut nimeni prosti, n-am zis un nume anume, doar cei care sau simtit au comentat, si nu sunt atotstiutor, si niici imparat si nici nu ma cred, doar ca nu ii sufar pe astia care vb fara sa stie asa.... si apropo nu pup pe nimeni in cur, doar imi respect prieteni care m-au ajutat de pe GOM
__________________
Maryus_x90 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 15:06   #1208
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Si uite asa s-a redeschis "rahatul" iara. Voi nu puteti dormi noaptea ca ala se baga in seama, ca ala vorbeste si se lauda sau mai stiu eu ce altceva? De fiecare data cand intru aici, in loc sa vad ceva frumos, vad cum "i-a zis-o" ala lui celalalt si tot asa. Am impresia ca nici nu merita sa ne mai batem capul unul cu altul. Eu unul ma joc in umbra si imi vad de ale mele, nu-mi da nimeni niciun premiu pentru jocul asta si nici nu castig ceva daca fac ceva.

Cand va calmati si considerati ca sunteti destul de maturi sa ne putem organiza si sa facem un colectiv, anuntati-ma si pe mine, poate facem ceva frumos pentru jocul asta, ca suntem nima-n drum.

Si da, ala face misto de la bun inceput, acum probabil va vedeti si voi cat sunteti de stresanti si de ce nimeni nu va baga in seama . . . Iar aici nu e vorba de a intreba ceva ce nu stii, ca hai..iti da eroare acolo, mai intrebi, poate s-a lovit unul de asa ceva, ca vrei sa te ajute careva in 3dsmax ca nu stii sa lucrezi, e ok....dar sunt multe intrebari aiurea si fara rost. Doar de dragul de a posta ceva si de a nu face nimic. Pai ori jucati jocul asta ca va place si sunteti interesati de el, ori il jucati de dragul de "a fi in rand cu lumea".

Sper sa nu fi gresit cateceva pe acolo, dar am venit suparat si nervos de la bac, asa ca nu am tinut cont de nici o ortografie sau altceva. Chiar il rog pe Drift.King sa-mi sublinieze greselile....
Andu_RacE is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 16:18   #1209
Drift.King

Stage 3
 
Join Date: May 2010
Posts: 83
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Andu_RacE - ha ha ha )) buna gluma)
cine stie cum sa inregistrez zmodeler?
Drift.King is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 16:20   #1210
Robicutz

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 750
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Andu_RacE View Post
Si uite asa s-a redeschis "rahatul" iara. Voi nu puteti dormi noaptea ca ala se baga in seama, ca ala vorbeste si se lauda sau mai stiu eu ce altceva? De fiecare data cand intru aici, in loc sa vad ceva frumos, vad cum "i-a zis-o" ala lui celalalt si tot asa. Am impresia ca nici nu merita sa ne mai batem capul unul cu altul. Eu unul ma joc in umbra si imi vad de ale mele, nu-mi da nimeni niciun premiu pentru jocul asta si nici nu castig ceva daca fac ceva.

Cand va calmati si considerati ca sunteti destul de maturi sa ne putem organiza si sa facem un colectiv, anuntati-ma si pe mine, poate facem ceva frumos pentru jocul asta, ca suntem nima-n drum.

Si da, ala face misto de la bun inceput, acum probabil va vedeti si voi cat sunteti de stresanti si de ce nimeni nu va baga in seama . . . Iar aici nu e vorba de a intreba ceva ce nu stii, ca hai..iti da eroare acolo, mai intrebi, poate s-a lovit unul de asa ceva, ca vrei sa te ajute careva in 3dsmax ca nu stii sa lucrezi, e ok....dar sunt multe intrebari aiurea si fara rost. Doar de dragul de a posta ceva si de a nu face nimic. Pai ori jucati jocul asta ca va place si sunteti interesati de el, ori il jucati de dragul de "a fi in rand cu lumea".

Sper sa nu fi gresit cateceva pe acolo, dar am venit suparat si nervos de la bac, asa ca nu am tinut cont de nici o ortografie sau altceva. Chiar il rog pe Drift.King sa-mi sublinieze greselile....
Problema e alta Andu... spunemi tu mie cati de pe forumu ala vechi ne vezi sa ne certam aici? tot felu de noiveniti care primu post cel fac sa comenteze ceva ce nu`i convine la altu si tot asa...
__________________
Nu conduc prea tare, zbor prea jos !
Robicutz is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 16:31   #1211
FesnicIlie

Stage 5
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 346
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

FERRARI 430 SCUDERIA
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	sl_shot255.jpg
Views:	71
Size:	130.1 KB
ID:	1548303   Click image for larger version

Name:	sl_shot256.jpg
Views:	62
Size:	132.8 KB
ID:	1548304   Click image for larger version

Name:	sl_shot257.jpg
Views:	82
Size:	156.7 KB
ID:	1548305  

Click image for larger version

Name:	sl_shot258.jpg
Views:	62
Size:	146.8 KB
ID:	1548306  
FesnicIlie is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 16:52   #1212
KrYpToN
VW Driver

Stage 5
 
KrYpToN's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,453
Member of:
[VW]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Frumoasa mai Fesnicile
Marius nu pupa pe nimeni in fund pe gom sau pe alte siteuri gen asta el a stiut sasi faca prieteni nu ca voi sa va duceti pe gom si nush ce cacat mai faceti si pe acolo incetu cu incetu si-a facut prieteni ii respecte este respectat deci .. Acolo alta civilizatie oameni buni eu mam saturat sa va tot vad certanduva sincer nu cred ca topicul acesta mai e cum era mai demult eram 5-10 care postam si nu ne certam ne admiram masinile ni le criticam si tot asa dar nu ne certam eram cei mai buni prieteni uitativa voi pe topicul vechi pe la paginile 0-250 parca sa vedeti voi acolo ce frumos era Nicio cearta nik .. poate ca au mai fost dar nu asa mari au fost certuri pe .... nush .. eu zic sa terminati naibi cacatu asta si sa dati mana si sa va vedeti fiecare de masinile voastre si de tot ce aveti voi pe acolo Adios cand nu o sa va mai certati poate atunci o sa mai postez si eu pe aici a si inca un lucru : Voi i-ati vazut pe baietzasii de pe gom sa se certe ??? eu nu sincer acolo e alta civilizatie .. majoritatea de acolo au bunul simt si nu sar la gatul cuiva daca nush ce face marius nu a facut pe cineva anume prost sau io stiu ce a mai zis cum a mai zis si andu .. a zis de cei care chiar sunt prosti ... daca unii sau simtit asa ... nui vina lu maryus . atata am avut de spus daca am gresit ceva sau daca nu au sens unele lucruri .. nush acum am intrat si eu dupa 2 sapt pe forum aiciea si vad numai certuri si normal ca ma enervez X( noi ar trebui sa fim ca GOM Team .. Cei mai buni prieteni nu cei mai mari dusmani
__________________
KrYpToN is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 18:07   #1213
Drift.King

Stage 3
 
Join Date: May 2010
Posts: 83
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

FesnicIlie - arata foarte bine ...

am nevoie de ajutor cine poate sa ma ajute cu zmodeler si cu schimbatul unei parti de la o masina la alta cum ar fi sa iau sistemul dupa golf si sa il pun pe focus (este doar un exemplu) am incerca cu tutorialul dupa gom dar nu am putut sa fac nimic
__________________



Drift.King is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 18:16   #1214
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Dacia Logan
Suspensie : Ap Racing
Jante : 19" Iforged Marquis Chrome
Motor: Renault 1.6 16v cu chiuloasa de 2.0 16v + (T)..

Da stiu ca n-am "grafica buna" si altele,dar imi pica jocul daca incerc sa fac ceva in legatura cu ea..o fii ori din placa,ori din joc.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	StreetLegal_Redline 2010-07-02 18-02-30-92.jpg
Views:	100
Size:	100.3 KB
ID:	1548501   Click image for larger version

Name:	StreetLegal_Redline 2010-07-02 18-01-57-34.jpg
Views:	84
Size:	83.6 KB
ID:	1548502   Click image for larger version

Name:	StreetLegal_Redline 2010-07-02 18-02-23-01.jpg
Views:	91
Size:	123.8 KB
ID:	1548503  

Click image for larger version

Name:	StreetLegal_Redline 2010-07-02 18-03-03-29.jpg
Views:	78
Size:	91.8 KB
ID:	1548504   Click image for larger version

Name:	StreetLegal_Redline 2010-07-02 18-03-24-32.jpg
Views:	73
Size:	103.6 KB
ID:	1548505  

Last edited by StreetStyle22; 02-07-10 at 18:19.
StreetStyle22 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 19:44   #1215
danny125

Stage 5
 
danny125's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,076
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Drift.King View Post
FesnicIlie - arata foarte bine ...

am nevoie de ajutor cine poate sa ma ajute cu zmodeler si cu schimbatul unei parti de la o masina la alta cum ar fi sa iau sistemul dupa golf si sa il pun pe focus (este doar un exemplu) am incerca cu tutorialul dupa gom dar nu am putut sa fac nimic
vezi ca ai PM
danny125 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -